“Jestli bude chtít, tak může“: Felix Slováček mladší promluvil o otci a prozradil zda plánuje další dítě s novou partnerkou

Syn Felixe Slováčka, Felix Slováček mladší se po dvou vztazích má dva syny. Bohužel ani nejen milostní vztah mu dlouho nevydržel, ale i tak se snaží synům dávat dostatečné množství otcovské lásky.

Felix Slováček mladší/Zdroj: youtube.com

Navíc vztah s dětmi má Felix Slováček mladší hezký. Muž se přiznal, co je pro něj největší odměnou od synů. „To, že mi říkají, že jsem ten nejlepší táta,“ prozradil. O tom informuje na svých webových stránkách portál super.cz.

Felix Slováček mladší/Zdroj: super.cz

Syn Felixe Slováčka toleruje soukromí svých děti. Občas kluky s nim musí do práce, ale společné fotky novináři pořídit nemohou.

Felix Slováček/Zdroj: youtube.com

“Po zkušenostech, jaké jsme měli v dětství se sestrou, je lepší dopřát jim soukromí a klid,“ objasnil, proč nenechavá se s dětmi vyfotit.

Felix Slováček mladší/Zdroj: super.cz

Felix Slováček mladší navíc předvedl novinu, že již má partnerku, její jméno ale neprozradil. Spolu s ní ale ještě nemají rozhodnuto, zda je čas si zplodit další mimčo.

Felix Slováček mladší/Zdroj: super.cz

I tak muž je nejen pečlivým otcem, ale i synem. Slováček starší nedávno ukončil vztah se svou milenkou, Lucií Gelemovou, a není jeho syn uvažuje o tom, aby otec se přestěhoval k němu.

Felix Slováček/Zdroj: youtube.com

“Jestli bude chtít, tak může. Budu rád. Jsme spolu rádi,“ nechal se slyšet syn známého muzikanta.

PSALI JSME: „TÁTA U MĚ NEBYDLÍ“: FELIX SLOVÁČEK PLÁNOVAL PO ROZCHODU S LUCIÍ GELEMOVOU PŘESTĚHOVAT DO DOMU SYNA, TO SE VŠAK NESTALO

ČTĚTE TAKÉ: FELIX SLOVÁČEK SE OBJEVIL PO BOKU SILVII KUCHERENKO: ZNÁMÁ KRÁSKA PROZRADILA, JAKÝ VZTAH MÁ S MUZIKANTEM

Share