Jednou mi teta pomohla s bytem: A nedávno mi řekla, že jí dlužím

Ve svých 22 letech mám vlastní byt. Pracoval jsem od svých 16 let, díky čemuž se mi podařilo vydělat dost peněz, abych si koupil vlastní bydlení. Pocházím z malého města, ale kvůli větším výdělkům jsem se přestěhoval do hlavního města.

Byt/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Snil jsem o vlastním bytě a o autě, a rozuměl jsem, že musím všechno udělat sám. Rodiče mi nepomáhali, ale jednou o mém snu se dozvěděla moji teta. Ta je vdaná za podnikatele, a rozhodla se mi pomoct s opravou bytu.

Část opravy zaplatila ona, kvůli čemuž jsem pozval ji podívat se na nový byt. Po příjezdu mě moc šokovala, protože mi řekla, že za to, že zaplatila část opravy, její syn musí nějakou dobu žit se mnou.

Byt/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Hned jsem takovou nabídku odmítl, protože se nechci starat o cizí dětí. Teta byla z toho opravdu naštvaná. Rozhodl jsem se, že pokud pomohla opravit mi byt, tak jí část peněz ihned vrátím.

Byt/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dal jsem jí po několika měsících polovinu, ale teta však byla na mě naštvaná. Moc chtěla, aby její syn bydlel v hlavním městě, a měl dobrého a zodpovědného spolubydlícího. Opravdu nemám možnost ani přáni bydlet s její synem, protože mám přítelkyni, se kterou chci bydlet spolu, a aby nám nikdo nevadil. Co myslíte o takové situaci?

Byt/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „UKRAJINA MUSÍ VYHRÁT“: NĚMECKÁ MINISTRYNĚ ZAHRANIČÍ KRITIZOVALA OPOZICI, KTERÁ VYZÝVÁ K JEDNÁNÍ S PUTINEM

PŘIPOMÍNÁME: „SVĚT JE NA POKRAJI POTRAVINOVÉ KRIZE“: ZELENSKYJ PŘEDPOVÍDÁ MASOVÉ PROTESTY V EVROPĚ, POKUD NEBUDOU ODBLOKOVÁNY UKRAJINSKÉ PŘÍSTAVY

Share