Jedenáctá řada StarDance odstartovala: Kdo z účastníků získal největší známky

Další řada velice populární show StarDance odstartovala v sobotní večer. Nikoho že známých dvojic porotci nevyhazovali. Porotou show se stali Zdeněk Chlopčík, Richard Genzer, Jan Tománek a Tatiana Drexler.

StarDance/Zdroj: ceskatelevize.cz

Během prvního show dvojici tančili sambu, cha-cha a také valčík. Od poroty největší známky dostali favority show Tomáš Verner, partnerkou kterého je Kristýna Coufalová. Janovi Cině, který tančil cha-cha s Adrianou Maškovou porota také dála nejvyšší známku.

Jan Cina a Adriana Mašková/Zdroj: ceskatelevize.cz

Dvojice dostaly až 32 bodů, a přesně oni jsou favority u velkého množství bookmakerů. Úžasný tanec předvedla i Tereza Černochová s Dominikem Vodičkou, kteří také tancovali sambu, za kterou získali až 27 bodů.

Stejný počet bodů získala Simona Babčáková a Martina Prágr, který tancovali valčík. Během prvního kola neuspěl tanec Zdeňka Godly a Terezy Pruckové, kteří získali jen 16 bodů. 19 bodů získal tanec Pavla Trávníčka a Veroniky Lálové.

Pavel Trávníček a Veronika Lálová/Zdroj: ceskatelevize.cz

PSALI JSME: PAVEL TRÁVNÍČEK SE UŽ CHYSTÁ BOJOVAT NA PARKETU STARDANCE: JEHO MANŽELKA UKÁZALA SPOLEČNÉ FOTKY HERCE S TANEČNICÍ

PŘIPOMÍNÁME: OBLÍBENÉ TANEČNÍ SHOW STARDANCE SE VRACÍ: KDO PODLE BOOKMAKERŮ MÁ NEJVĚTŠÍ ŠANCE

Share