Je nejen talentovaným hercem, ale i svalnatým krasavcem: Jak se změnil bratr Agáty Hanychové Vincent Navrátil

Syn Veroniky Žilkové a bratr Agáty Hanychové Vincent Navrátil je začínajícím hercem, který vždy měl hubenou postavu. Poslední dobu ale začal navštěvovat posilovnu a makat na sobě, díky čemuž se neuvěřitelně proměnil.

Vincent Navrátil/Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramu se moc často chlubí svým tělem, které má natolik úžasné, že jeho fanynky denně mu píšou. “Tohle je ale zatraceně sexy chlap,” napsala pod fotkou fanynka.

Všechny fanynky ale mají obrovskou smůlu, protože Vincent už dlouhodobě má partnerku, se kterou je velice šťastný. Vincent je nejen svalnatý krasavcem, ale i talentovaným hercem.

Vincent Navrátil se svou partnerkou/Zdroj: instagram.com

Před několika měsíci se rozhodl napsat, zrežírovat, financovat a také si zahrát ve filmu Mužketýři. Tento projekt byl pro herce velmi riskovaný, protože do něho vložil všechny své peníze. Všechno ale naštěstí dopadlo dobře, a jeho filmy koupila televize.

Vincent Navrátil/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM FOTKU Z OBDOBÍ, KDY JEŠTĚ ANI NEPOTKALA VÁCLAVA HAVLA: HEREČKA VYPADALA SKVĚLE

PŘIPOMINAME: DANIELA ŠINKOROVÁ PŘIVEZE ZE SARDINIE POTULNÉHO PEJSKA: HEREČKA PROMLUVILA, KVŮLI ČEMUŽ SE ROZHODLA ZVÍŘE ADOPTOVAT

Share