“Je mi 42 let, nikdy jsem nebyl ženatý, nemám děti. Zklamal jsem se poté, co začal žít s ženou“

Je mi 42 let, nikdy jsem nebyl ženatý, nemám děti. Chci ale mít péči, pohodlí, tak jsem přemýšlel o tom, že bych se usadil a našel si ženu a založil rodinu, možná i děti. Byl jsem připraven na vážný vztah.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Přátelé mě s tímto nápadem podporovali, dokonce začali navrhovat dobré kandidátky, ale byli o 10–15 let mladší než já. Jsou stále mladí a nevědí, co chtějí, nepotřebuji potíže. Rozhodl jsem se, že potřebuji starší ženu, asi tak mého věku, protože lidé stejné generace si snáze rozumí.

Muž/Zdroj: superhear.info

Problém však je, že ženy ve věku 40 let jsou nejčastěji svobodnými matkami nebo rozvedenými ženami. Ani jedna z možností mi nevyhovovala, děti jiných lidí jsou pro mě nepřijatelné, nejsem schopen je milovat a rozvedené ženy si nemohou vybudovat spolehlivou rodinu. Věřil jsem, že ve věku 40 let se svobodná žena již rozhodla, co od života chce, vybudovala si kariéru a je nyní připravena postarat se o svou rodinu. Rozumí mužům, vědí, co chtějí, což znamená, že bude méně hádek a zášť, je to s nimi zajímavější. Myslel jsem, že to s nimi bude snazší, vždy to pochopí a podpoří.

Žena/Zdroj: superhear.info

Potkal jsem Julii, měla 40 let, nikdy nebyla vdaná, nemá děti. Ideální a kromě toho je krásná. Okamžitě jsme si spolu rozuměli, komunikovali snadno a přirozeně, dokonce jsem se do ní zamiloval. O měsíc později jsem ji pozval, aby se přestěhovala ke mě, a ona souhlasila. Všechno bylo skvělé, v kuchyni bylo vždy chutné domácí jídlo, byt byl čistý a pohodlný, chtěl jsem se po práci vrátit rychleji a trávit s ní večery.

Pár/Zdroj: superhear.info

Ale o měsíc později ráj skončil, Julia začala častěji mluvit o tom, že nemá dostatek dárků a lichotek, začala naznačovat svatbu a náklady na ni, o budoucích dětech a rozšiřování životního prostoru. Pro mě to bylo jaksi příliš rychlé, nebyl jsem připraven na takové vážné změny a kvůli tomu byla se mnou nešťastná. Začala chodit v nadměrných šatech a s taškou na hlavě, což mě vůbec nelíbilo, a začaly skandály.

Žena/Zdroj: superhear.info

Častěji jsem začal přemýšlet o svém dřívějším životě a brzy jsem našel důvod se s ní rozloučit. Teď jsem si mohl znovu užít svou osamělost, nikdo mě neobtěžoval, nikdo nedělal skandály a nemluvil o početí dětí.

Žena/Zdroj: superhear.info

Julie příliš brzo se ke mě přestěhovala, potřebovali jsme více času, není kam spěchat, celý život je před námi. Chci mír a blízkost, aby moje milovaná chodil po domě se spokojenou tváří a nedělala skandály. Vztah s Julií mi dal prostor k přemýšlení, rozhodl jsem se, že moji vrstevníci nebyly pro mě vhodné, spěchají do manželství.

Pár/Zdroj: superhear.info

Rovesníci pro mě rozhodně nejsou vhodní, možná mi budou více vyhovovat dívky mladší 7-10 let. Mělo by to s nimi být jednodušší, rády se o sebe starají a do manželství se nijak nespěchají.

ČTĚTE TAKÉ: DÍVKA PŘIŠLA DO ŠKOLY V NOVÝCH KALHOTÁCH A UČITELÉ JI ZAHANBILI: MATKA ŠKOLAČKY BYLA POBOUŘENÁ

PSALI JSME: BOHYNĚ KRÁSY: DÍVKA SI MYSLÍ, ŽE JE BEZ PRÁCE KVŮLI SVÉMU VZHLEDU

Share