Dívka přišla do školy v nových kalhotách a učitelé ji zahanbili: Matka školačky byla pobouřená

Učitelé kritizovali dívku za její oblečení. Podle jejich názoru její kalhoty nesplňovaly požadavky školy. Matka školačky, když se dozvěděla, co se stalo, byla nepříjemně překvapená.

14letá Francesca Negus z Norfolku v Anglii si nikdy nemyslela, že nákup nových kalhot jednou ovlivní její školní život, píše The Mirror. Školačka se stala obětí šikany a útoků.

Dívka/ Zdroj: medialeaks.ru

Faktem je, že zaměstnanci vzdělávací instituce usoudili, že její kalhoty jsou příliš těsné a neodpovídají normám školy. Podle matky byla její dcera ponížena a rozplakala se. Tím ale šikana školačky neskončila.

Dívku odvedli do ředitelny, kde jí vybídli, aby se převlékla do normálních kalhot.

Francesca musela opustit školu a jít domů. Matka dívky, Tereza, si okamžitě všimla, že s její dcerou něco není v pořádku. Začala zjišťovat příčinu, a když jí dcera řekla o incidentu ve škole, žena byla naštvaná.

Matka s dcerou/ Zdroj: medialeaks.ru

Podle matky, pokud je škola tak pozorná vůči vzhledu svých studentů, pak by si vedení školy mělo uniformu zakoupit. Žena si je také jistá, že takové chování učitelů má vážný dopad na psychický stav školáků.

„Myslím si, že dětem způsobují morální újmu. Není divu, že některé z nich poté nechtějí chodit do školy,“ říká matka.

Ředitel školy Chris Smith se neomluvil, ale uvedl, že vedení školy vždy předem varuje rodiče před změnami ve školním řádu, aby nedocházelo k takovým situacím.

PSALI JSME: ŠKOLÁK HODIL LÁHEV S DOPISEM DO MOŘE A ZAPOMNĚL NA TO: PO TŘECH LETECH MU PŘIŠLA ODPOVĚĎ Z JINÉHO KONTINENTU

PŘIPOMÍNÁME: MATKA UVIDĚLA NOVÝ ÚČES SVÉHO SYNA A ZAKÁZALA MU JÍT DO ŠKOLY: NECHTĚLA VĚŘIT VLASTNÍM OČÍM

Share