Je kopie maminky: Jak vypadá dcera známé herečky Kateřiny Brožové

53letá známá herečka Kateřina Brožová je velmi krásnou ženou, která svůj soukromý život nikomu neukazuje. Někdy ale členy své rodiny se chlubí na svém Instagramu, což se stalo i s její dcerkou, která je kopie své krásné maminky.

Kateřina Brožová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Dcerka Brožové dostala stejné jméno, jako i její maminka, ale také od své matky zdědila neuvěřitelnou krásu. Zdědila ale Kateřina mladší ještě herecký talent, ale svůj celý život věnovat herectví jako její maminka nebude.

Má vlastní Instagramový účet, díky kterému můžeme vidět, že má obrovskou lásku ke koním. Kateřina už měla několik přehlídek, ale ve dnešní době nikdo neví, jakou životní cestu si vybere.

Kateřina Tomanová/Zdroj: instagram.com

Kateřina Brožová porodila svou dcerku pro svého manžela Zdeňka Tomana, se kterým byla spolu od roku 1997 až po 2004. Druhým partnerem Brožové byl Jaromír Soukup, ale s nim láska vydržela jen 3 roky. Dnes svou dcerku Kateřina vychovává sama.

Kateřina Tomanová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „ŽÁDNÝ MUŽ SE SE MNOU NIKDY NEROZCHÁZEL“: HEREČKA BROŽOVÁ PROMLUVILA O SVÝCH VZTAZÍCH A PROZRADILA, CO DĚLÁ BĚHEM PANDEMIE

PŘIPOMINAME: ANNA SLOVÁČKOVÁ PŘEKVAPIVĚ PORUŠILA DIETU: HEREČKA PROZRADILA, PROČ TAK UDĚLALA, A CO SI NAKONEC DALA

Share