„Žádný muž se se mnou nikdy nerozcházel“: Herečka Brožová promluvila o svých vztazích a prozradila, co dělá během pandemie

Herečka Kateřina Brožová promluvila o svém soukromém životě a prozradila, co dělá během pandemie. Tvrdí, že aktuálně do nikoho zamilovaná není a žádného muže nehledá. Lásku však potřebuje. Píše o tom server idens.cz.

Umělkyně říká, že doba pandemie jí vůbec nevadí, protože má dům v přírodě se zahradou. „To si myslím, že je velké pozitivum. Svým způsobem to na mě zas až tolik nedoléhá a nejsem v nějakých depresích,“ říká Brožová.

Kateřina Brožová / Zdroj: youtube.com

Kateřina ale dodává, že to nemůže trvat věčně a musí se něčím živit. Kvůli tomu založila vlastní společnost, která se bude zabývat točením filmů, pořádáním koncertů apod.

Kromě toho chce pořádat prohlídky zámku v Mělníku a spojit to s hudbou. Hrají zde totiž její kolegové.

Kateřina Brožová / Zdroj: youtube.com

Nyní Brožová žije s dcerou Kateřinou Tomanovou, které v tomto roce bude dvacet let. „Jsme dvě ženské v domácnosti. Ale máme se rády,“ prozradila herečka s tím, že nyní nikoho nehledá a muže si ji vždy našli sami.

Kateřina Brožová / Zdroj: youtube.com

Případný vztah ale neodmítá a byla by ráda, kdyby v životě ještě takovou možnost měla. „Žádný muž se se mnou nikdy nerozcházel,“ přiznala herečka a dodala, že lásku v životě potřebuje a je to základ pro její vztahy.

Brožová zdůraznila, že když se v jejím životě někdo objeví, ona o tom řekne. Zatím jí ale všechno vyhovuje.

V minulosti herečka žila se Zdeňkem Tomanem, kterému porodila dceru Kateřinu. Následně měla vztah s Peterem Kovarčíkem a Jaromírem Soukupem, který vlastní TV Barrandov.

PSALI JSME: „BYLA TAKOVÁ ŠPÍNA, ŽE JSME SE NEODVÁŽILI NASTĚHOVAT“: GABRIELA PARTYŠOVÁ MUSELA NA DOVOLENÉ ŘEŠIT MALÉR

PŘIPOMÍNÁME: VÁCLAV VYDRA PO 15 LETECH MANŽELSTVÍ PROZRADIL RECEPT IDEÁLNÍHO VZTAHU: SPOLU S PARTNERKOU JSOU JIŽ OD ROKU 1983

Share