Jaromír Jágr prozradil, jakou písničku mu zahrají na svatbě: hokejista popsal první pocity z velkolepého představení Nos s legendou

Legendární hokejista Jaromír Jágr se zúčastnil čtyřhodinové show Noc s legendou za doprovodu dalších hvězd a muzikantů. Následně sportovec okomentoval, jak natáčení probíhalo. Píše o tom CNN Prima NEWS.

Jágr řekl, že show byla dlouhá, ale on s tím počítal. Je však rád, že zažil novou zkušenost. Se smíchem dodal, že to bylo složitější, než vystupovat před vyprodanou arénou.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Během natáčení hokejista se mluvil o životě, víře a hokeji. Na tom se předem domluvil s dramaturgem Větrovským a už nemohl od těchto témat couvnout.

Partnerka Jaromíra Jágra Dominika si myslí, že hokejista to zvládl skvěle, i když před tím byl nervózní. Nakonec to ale dopadlo dobře.

Dominika Branišová / Zdroj: youtube.com

Sportovec tvrdí, že program měl připravený dopředu, a proto se žádná překvapení neodehrála. Jediným jeho přáním ale bylo, aby se nemluvilo dokola jen o jeho životě. Proto na show chtěl vidět oblíbené muzikanty, aby si to lidé užili.

Dominika zdůraznila, že pro Jágra nejtěžším tématem byla víra, protože je to pro něho velmi intimní záležitost.

Jaromír Jágr / Zdroj: youtube.com

Nakonec hokejista prozradil, že jeho oblíbenou písničkou je song Ty a já Richarda Krajčo. Ten dokonce řekl, že by ji zahrál na Jágrově svatbě.

„Když bude svatba, tak aspoň víme, co se tam bude hrát,“ ukončila Dominika.

PSALI JSME: PRO HLŮŠKOVOU EXISTUJE POUZE JEDNÁ MOŽNOST, JAK VĚZENÍ V PÁKISTÁNU OPUSTIT: JAK DLOUHO MUSÍ ZNOVU ČEKAT

PŘIPOMÍNÁME: „STÁRNU. TUŠÍM, ŽE SKONČÍM S POROTCOVÁNÍM, UŽ JE TO NA MĚ MOC“: PAVOL HABERA BYL OPRAVDU DOJATÝ ZPĚVEM DÍVKY A SKORO NEMOHL MLUVIT

Share