Jana Švandová se změnila k nepoznání: „Dnešní babičky nejsou babičkami od Boženy Němcové“

Herečce Janě Švandové je 74 let, ale vždy vypadá skvěle, mnozí by ani neřekli, že vypadá na svůj věk. Často hrála různé sexy ženy, tentokrát však bude mít v novém seriálu novou roli. Píše o tom portál Super.cz.

„Nemůžu stále hrát mrchy nebo sexbomby,“ řekla Jana Švandová. Podle svých slov byla velmi spokojená, když byl vytvořen její nový vzhled.

Jana Švandová / Zdroj: youtube.com

Mluvila s režisérem seriálu a ten jí řekl, že byla sexbomba, ale teď se stala babičkou. Považuje to za správnou cestu a dál už bylo na ní, aby tuto roli skvělé splnila.

Diváci České televize budou moci nový seriál Osada sledovat už v září. Herečka si natáčení tohoto seriálu rozhodně užila.

Jana Švandová / Zdroj: youtube.com

„Dnešní babičky nejsou babičkami od Boženy Němcové,“ dodala Jana Švandová. Podle ní mohou být současné babičky moderní, takže by nemusely vypadat nějak staře.

Herečka řekla, že je sama babičkou, a tak si roli babičky i před kamerou užívala. V seriálu si roli jejího manžela zahrál herec Pavel Nový.

Jana Švandová v novém seriálu/ Zdroj: Česká televize

Podle ní se znají už dlouho, jsou kamarádi. Poprvé však ztvárnili manželský pár a rozhodně se jí to líbilo, byla to ta správná manželka.

PSALI JSME: «MOJE NEJKRÁSNĚJŠÍ PRÁZDNINY»: TEREZA BRODSKÁ SE PODĚLILA O ARCHIVNÍ FOTOGRAFIE

PŘIPOMÍNÁME: „LIDÉ, KTEŘÍ NEMOC PRODĚLALI, SE MOHOU OČKOVAT A ROZHODNĚ BY MĚLI“: RASTISLAV MAĎAR VYSVĚTLIL, JAK POMÁHÁ ČLOVĚKU OČKOVÁNÍ

Share