Jan Antonín Duchoslav zdědil dům v jedné z nejbohatších částí Prahy: „Je to danajský dar,“ říká herec

Herec a moderátor Jan Antonín Duchoslav zdědil dům v jedné z nejdražších částí české metropole. Mnoho lidí si již začalo myslet, že díky tomu se stal velmi bohatým, ale on sám tvrdí, že tento dům nepřináší obrovskou radost, spíše dělá mu starosti. Podle něj to byl danajský dar. Píše o tom server eXtra.cz.

Čeští diváci tohoto herce znají díky roli Vikiho Cabadaje ve filmu Sněženky a machři. Kromě toho hrál i v mnoha dalších filmech a seriálech, například v Ordinaci v růžové zahradě.

Jan Antonín Duchoslav / Zdroj: youtube.com

To, co zdědil Jan Antonín Duchoslav vypadá spíše jako součást dvojdomu. Když se podíváte z ulice, je vidět, že část domu je už zarostlá a vypadá to docela hezky.

Ale uvnitř domu to nevypadá tak dobře, teď to není nejpříjemnější místo k pobytu. Podle nového majitele domu není po zdědění této nemovitosti žádný boháč.

Jan Antonín Duchoslav / Zdroj: youtube.com

„Zdědil jsem sice po tatínkovi dům na pražské Ořechovce, což většina lidí jde do kolen s tím, že jsem multimilionář, ale není tomu tak. Je to trošku danajský dar,“ řekl Jan Antonín Duchoslav pro eXtra.cz.

Čeká ho hodně práce, takže teď šetří každou korunu. Bude muset udělat kompletní rekonstrukci domu, to se bude týkat i topení, elektřiny a všeho ostatního.

Jan Antonín Duchoslav / Zdroj: youtube.com

Herec vzpomíná, že jeho otec si užíval života, a tak rád jedl nebo někam cestoval. Peníze na údržbu domu proto neměl a od roku 1927 se tam neprováděla žádná rekonstrukce.

Podle něj jeho otec v domě za svůj život jen dvakrát natřel okna. Neobviňuje ho za to, jen si uvědomuje, že obrovské množství práce musí teď udělat on sám.

Dům Jana Antonína Duchoslava / Zdroj: eXtra.cz

Herec a moderátor chce, aby jeho dětem něco zbylo, tak to bude dělat. Teď už nehraje, má firmu na nádrže a teď se tím zabývá. Právě díky své firmě hodlá vydělat na rekonstrukci.

Dodal ale, že pokud budou zajímavé herecké nebo moderátorské nabídky, bude si moci vybrat. Proto ještě neukončil hereckou kariéru, i když momentálně nehraje.

Mohlo by vás zajímat:Nowy James Bond? Kto zajmie miejsce Daniela Craida w roli agenta 007

PSALI JSME: IVANA GOTTOVÁ ČELILA KRITICE KVŮLI SVÉMU VZHLEDU: CO NA MISTROVĚ VDOVĚ VYVOLALO DŮVOD K TAKOVÉ REAKCE

PŘIPOMÍNÁME: BOHUŠ MATUŠ PROZRADIL, ŽE V JEHO ŽIVOTĚ SE OBJEVILA OSOBA, KTEROU NAZÝVÁ SVÝM ANDĚLEM: „SVÝM JMÉNEM MI ZAŘÍDILA ASI TŘICET VYSTOUPENÍ“

Share