Jakou životní cestu měli známé herci Jan Kačer a Nina Divíšková

Známá herečka Nina Divíšková před několika dny podlehla Alzheimerové nemoci, se kterou bojovala poslední léta svého života. Jejím manželem byl herec Jan Kačer, který byl spolu s ní až 70 let.

Jan a Nina podle portálu Blesk, vždy jeden druhého milovali. Moc často se objevovali na veřejnosti spolu a všichni viděli, že jsou šťastní. Jejich život ale nebyl od začátku moc jednoduchý.

Jan Kačer a Nina Divíšková/Zdroj: youtube.com

Známý pár se seznámil na DAMU, a odtud i začala společná životní cesta Niny a Jana. V roce 1962 proběhla svatba, a potom Nina porodila tři dcery, Simonu, Kláru a Adélu.

Rodina se potom potýkala s nedostatkem peněz, kvůli čemuž Kačer musel pracovat v Ostravě. Se svou rodinou se vídal jen o víkendů. Před lety herec řekl, že se mu hodně stýskalo po rodině, ale nic s tím nemohl udělat.

Nina Divíšková/Zdroj: youtube.com

Nina pracovala v divadle, ale také i vychovávala děti a starala se o domácnosti sama. Svou manželku Jan obdivoval, protože v domácnosti byl vždy klid a pohoda.

Pár ale měl i dluhy, potýkal se s exekucemi, ale to všechno naopak zesílilo její vztah. Svou ženu Kačer vždy obdivoval, a byl jistý, že byla nejlepší ženou v celém světě, ale poslední léta svého života bojovala s Alzheimerovou nemoci, kterou Kačer nesnášel.

Nina Divíšková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „CHTĚLA TO MÍT RYCHLE ZA SEBOU“: JAK NA ZTRÁTU NINY DIVÍŠKOVÉ REAGOVAL JEJÍ MANŽEL JAN KAČER

PŘIPOMINAME: POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S NINOU DIVÍŠKOVOU: O ČEM PROMLUVIL MANŽEL ZNÁMÉ HEREČKY JAN KAČER

Share