Jako vejce vejci: Jak vypadá dcera Ivany Jirešové

43letá herečka Ivana Jirešová má dcerku, která má velmi zvláštní jméno. Jmenuje se Sofie Frida Höppner-Jirešová, která je už 16letou slečnou. Ve dnešní době se ještě studuje na škole, ale občas děla své mamince starosti.

Nedávno Ivana s tatínkem dcery Ondřejem Höppnerem za Sofii bojovala v soudu, kde pár byl několikrát. Ivana soud vyhrála a má svou dceru výhradně ve své péči.

Dcera Ivany Jirešové/Zdroj: instagram.com

Sofie je už 16 let, kvůli tomu už ve dnešní době má svou hlavu. Její tatínek je měkčí na dcerku, kvůli tomu Sofie hodně času tráví v jeho domě. Portál Onlyu sdílel, že celých půlroku bydlela se svým tatínkem, ale ve dnešní době se znovu vrátila do maminky.

Nejvíc Sofie nemá ráda to, že Ivana občas po ni něco chce. Jirešová řekla, že takovou špatnou vlastnost její dcera dostala od ní, protože herečka ve věku 14 let odešla od své rodiny.

Ivana Jirešová/Zdroj: instagram.com

Sofie se před časem připravovala na přijímací zkoušky na konzervatoř, protože plánuje jako maminka se stát herečkou. Ivana je pro svou dcerku velkým vzorem, a kvůli tomu Sofie se rozhodla vybrat stejné povolání jako maminka.

Ivaně se povolání své dcery moc nelíbí. Podle jejich slov, každý herec nemá rád, když děti řeknou, že se chtějí věnovat svůj život stejné práci, jako on. Sofie zkoušky splnila a na konzervatoř dostala, kvůli tomu Ivana věří, že její dcerka neudělá stejné chyby jako ona.

Ivana Jirešová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: EVA VEJMĚLKOVÁ SLAVÍ 52. NAROZENINY: JAK DNES PÍŠŤALKA Z BÁSNÍKŮ VYPADÁ A ČEMU SE NYNÍ HEREČKA VĚNUJE

PŘIPOMINAME: DÍTĚ ZNÁMÉ ČESKÉ HERECKÉ RODINY A SYMPAŤÁK: JAK VYPADÁ A ČEMU SE ROZHODL VĚNOVAT SVŮJ ŽIVOT VNUK JIŘINY BOHDALOVÉ

Share