Jak vypadala první dáma Francie v mládí

Vztah Emmanuela Macrona a jeho milované Brigitte vyvolalo bouřlivou reakci veřejnosti. Mnozí se divili, jak si takový pohledný muž mohl vzít ženu, která je o 24 let starší než on a která byla jeho učitelkou?

Rodina Brigitte Tronier

Brigitte pochází ze zámožné rodiny výrobců čokolády. Nechtěla jít ve stopách svého otce, i když úspěšné podnikání stále přináší rodině obrovské příjmy. Brigitte Tronier začala vyučovat francouzštinu a latinu.

Emmanuel a Brigitte Macronovi / Zdroj: ofigenno.com

První manželství

V 21 letech se Brigitte stala manželkou bankéře André-Louise Auzièra. Narodily se jim tři děti: syn Sébastien a dcery Laurence a Tiphaine. V roce 1996 se André dozvěděl o vztahu své ženy se školákem. To, že ho manželka vyměnila za nějakého teenagera, ho doslova rozzuřilo. Ale rozvedli se až v roce 2006.

Učitelka Emmanuela Macrona

Její studenti říkali, že Brigitte byla neobvyklá učitelka. Uměla upoutat pozornost dětí a její hodiny nikdy nebyly nudné. Kromě toho byla také vedoucí školního divadla, kde se do ní Macron zamiloval.

Emmanuel Macron a Brigitte Tronier / Zdroj: ofigenno.com

Láska vítězí

Když se o románu dozvěděla široká veřejnost, naprosto všichni se k Brigitte otočili zády. I jejími váženými rodiči prostě začali opovrhovat: „Lidé plivali na dveře jejich domu, zasypávali je urážkami a posílali nepříjemné anonymní dopisy.“

Emmanuelovi rodiče byli také proti jeho vztahu s dospělou ženou. Opakovaně žádali Brigitte, aby nechala jejich syna na pokoji, ale ona pouze odpovídala, že nemůže nic slíbit. Nakonec Emmanuela poslali studovat do Paříže, ale dvouhodinová cesta se nezabránila zamilovanému mladíkovi vidět se svou milovanou ženou.

Emmanuel a Brigitte Macronovi / Zdroj: ofigenno.com

V roce 2007 se vzali. Brigitte se pro svého manžela stala nejen milovanou ženou, ale také věrnou přítelkyní a jeho pravou rukou. Zpočátku se zabývala plánováním jeho služebních cest, setkáními s novináři a samostatně upravovala jeho politické projevy.

Emmanuel Macron má s dětmi manželky výborný vztah. Existují také informace, že byli spolužáci s její nejmladší dcerou.

Po svatbě se manželé rozhodli, že nebudou mít společné děti. Francouzský prezident přitom velmi rád hlídá vnoučata své manželky.

Brigitte Macronová / Zdroj: ofigenno.com

Mnoho Francouzek snilo o Emmanuelu Macronovi, ale on si vybral Brigitte, která je o 24 let starší než on. Ale její věk není vůbec problém. Vypadá úžasně a její styl kopíruje celý svět.

Každý, kdo tento pár zná, může potvrdit: tito lidé jsou opravdu šťastní a v jejich srdcích vládne láska!

PSALI JSME: KTERÝ EVROPSKÝ LÍDR JE NA FOTCE: DNES SLAVÍ SVÉ 44. NAROZENINY

PŘIPOMÍNÁME: „PŘED SETKÁNÍM S NÍ BYL ŽIVOT PRÁZDNÝ“: GEORGE CLOONEY SI MYSLEL, ŽE SE NIKDY NEOŽENÍ

Share