Jak vypadají nejkrásnější české hvězdy bez make upu

Česko se slaví velkým množstvím krásných celebrit, které moc často pro zdůraznění své krásy používají make-up. Některé z nich na svých sociálních sítích se nebojí ukázat i nenalíčené.

Známá herečka Pavla Vitázková se považuje za jednu z nejkrásnějších hereček, která i ve svém věku vypadá nádherně. Je ji teď 42 let, a rozhodla se ukázat svým fanouškům, jak vypadá bez make-upu.

Pavla Vitázková/Zdroj: instagram.com

Moderátorku Kristinu Kloubkovou téměř všichni znají díky televizním novinám a také pořadu Život ve hvězdách. Nad její krásou před každým přenosem pracuje velké množství vizážistů, ale moderátorka se nebojí ukázat se nenalíčená.

Kristina Kloubková/Zdroj: instagram.com

Ivetě Blanarovičové je už 57 let, ale i ve svém věku se ji podařilo zachránit svůj úžasný vzhled. Velké množství žen by chtěli vypadat jako ona. Podle velkého množství fanoušků slavná herečka je bez make-upu krásnější.

Yvetta Blanarovičová/Zdroj: instagram.com

Známá modelka Agáta Hanychová se také nebojí ukázat svou “nahou” tvář. Před pár týdny sdílela fotku, pod kterou napsala, že bez make-upu a žádných filtrů vypadá úžasně. Velké množství fanoušků ji kritizovalo, protože zjistili, že použila opravdu hodně filtrů, a s nimi sděluje téměř každou fotku.

Agáta Hanychová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: 53LETÁ JULIA ROBERTSOVÁ VYPADÁ BEZ MAKE-UPU MNOHEM LÉPE NEŽ MNOHO MLADÝCH CELEBRIT

PŘIPOMINAME: VYLOUPLA SE Z NÍ KRÁSKA: JAK VYPADÁ A ČÍM SE VE DNEŠNÍ DOBĚ ZABÝVÁ DCERA HITMAKERA MICHALA DAVIDA

Share