Jak vypadají nejkrásnější a nejstylovější páry Hollywoodu

Přestože je krása již dlouho uznávána jako výlučně individuální okamžik, média nadále vybírají ty nejatraktivnější lidi. Tento výběr je například sestaven s cílem shromáždit na jednom seznamu nejkrásnější páry Hollywoodu.

Jason Statham, Rosie Huntington-Whiteley

Jason Statham, Rosie Huntington-Whiteley/Zdroj: lucky-women.ru

Brutální Statham je starší než manželka, ale vizuálně jejich rozdíl není nápadný. Alespoň v současnosti pár vypadá velmi dobře. Úspěšný herec a jedna z nejoblíbenějších modelek Viktoria`s Secret nedavno porodila syna, ale i po porodu vypadá perfektně.

Justin Timberlake, Jessica Biel

Justin Timberlake a Jessica Biel/Zdroj: lucky-women.ru

Justin a Jessica jsou oba herci a manžel také zpívá. Jejich vztahu je téměř 10 let, Popularita jim nebrání budovat silnou rodinu. Mají dvě děti a zatím v jejich vztahu panuje jen harmonie.

Daniel Craig, Rachel Weisz

Daniel Craig, Rachel Weisz/Zdroj: lucky-women.ru

Hvězdy amerických komedií se našly na place. Oba se vyznačují svým smyslem pro humor, rádi žertují. Ale společně můžete pár zastihnout poměrně zřídka, a každý jejich výstup je událostí pro fotografy a fanoušky.

Chris Pratt, Katherine Schwarzenegger

Chris Pratt, Katherine Schwarzenegger/Zdroj: lucky-women.ru

Krasavec Chris Pratt zlomil srdce velkému množství fanynek, když požádal o ruku dceru Arnolda Schwarzeneggera. Kateřina je o deset let mladší než její manžel, a dlouho neříkala hercovi své Ano. Nakonec se mu to v roce 2019 podařilo získat její srdce, a nyní pár vychovává dceru.

PSALI JSME: DANIEL KREJČÍK PŘEKVAPIL FOTKOU “PORODNICKÉHO BALÍČKU”: HEREC PROMLUVIL O PŘÍPRAVĚ NA DOMÁCÍ POROD

PŘIPOMÍNÁME: JULIE ROBERTS ODHALILA SVÉ TAJEMSTVÍ KRÁSY: HEREČKA PROZRADILA, CO JÍ POMÁHÁ ZŮSTAT KRÁSNOU V 54 LETECH

Share