Jak vypadá sportovkyně, která byla zvolena nejkrásnější dívkou letních olympijských her v Tokiu

Letní olympijské hry se měli konat již loni, ale kvůli pandemii musely být přeloženy na rok 2021. Mnozí sportovci z toho měli obavy.

Daria Belodedová / Zdroj: instagram.com

Kyjevská judistka Daria Belodedová se v minulosti účastnila mezinárodních soutěží. A tak na olympijské hry v Japonsku přijela maximálně připravená.

Daria už má v kasičce jednu medaili z mistrovství světa. Tentokrát se jí podařilo získat bronzovou medaili v kategorii do 48 kg. Tato medaile byla významná nejen pro samotnou dívku, ale také pro celou Ukrajinu, protože byla první pro tuto zemi.

Daria pochází z Kyjeva a je jí 23 let. Po jejím vítězství si všichni všimli, že je velmi krásná. Média se o tom rychle dozvěděla. Olympijský výbor oficiálně uznal Dariu za nejkrásnější sportovkyni tokijských her.

Daria Belodedová / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “UŽ JE TO TROCHU STRES, ČAS NÁM UTÍKÁ”: SNOUBENKA KARLA JANEČKA LILIA KHOUSNOUTDINOVÁ PROZRADILA DETAILY NADCHÁZEJÍCÍ SVATBY

PŘIPOMÍNÁME: ALENA ŠEREDOVÁ NA SVOU RODINU NEZAPOMÍNÁ: ZNÁMÁ MODELKA SE POCHLUBILA FOTKOU SE SVOU SESTROU ELIŠKOU