Jak vypadá manželka Běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka: Fotografie, která byla před všemi skryta

Prezident Běloruska Alexandr Lukašenko, stejně jako i jeho ruský protějšek Vladimir Putin, udržuje svůj osobní život daleko od očí voličů a novinářů. O tom, že Běloruský prezident Alexandr Lukašenko je ženatý, se dozvědělo v roce 2020 během voleb.

Alexandr Lukašenko/Zdroj: youtube.com

Jehož oficiální manželkou je Galina Rodionovna Lukašenko. A i když Lukašenkova legitimní manželka s ním nežije, prezident se s ní nebude rozvádět. Tak otevřeně říká: „nevidím v tom žádný smysl“.

Galina se seznámila s Alexandrem Lukašenkem na začátku sedmdesátých let, když byla v 9. ročníku střední školy. Mladý Alexander se už připravoval k maturitě. Žili mladí lidé v obci Rožkovice.

Alexandr Lukašenko s manželkou/Zdroj: hyser.ua

Je známo, že když Lukašenko byl přijat na univerzitu, pak Galina šla za ním, a dokonce zvolila i stejný obor. Společně chodili i na přednášky, a také spolu jezdili do zemědělského družstva. Později se oficiálně vzali.

V manželství se jim narodili synové Viktor a Dmitrij. Je známo, že po přestěhování do města Mogilev, Galina se snažila pracovat ve škole. Vydržela tam ale jen tři dny a kvůli nemoci staršího syna práci opustila.

Alexandr Lukašenko/Zdroj: youtube.com

Co nyní dělá Lukašenkova exmanželka-není známo. Mimochodem, v jednom z běloruských novin kdysi otiskl snímek z vesnicí Rožkovici, odkud Galina pochází. Tam žena dojila krávu.

Jenže tato fotografie rozzuřila velmi Lukašenka a nařídil, aby si vzali krávu od manželky a kolem domu postavil vysoký plot a postavili ochranku. Lukašenko nezavřel dveře svého domova před nosem své ženy. Bývá v jeho rezidenci, ale jen na návštěvě.

Manželka Alexandra Lukašenka/Zdroj: hyser.ua

Navíc sám Lukašenko do poslední chvíle pravidelně navštěvoval svou tchyni Helenu Želnerovičovou, kterou upřímně považoval za velmi blízkou osobu. Bohužel zemřela před rokem, a běloruský prezident přišel se s ní naposledy rozloučit.

Manželka Alexandra Lukašenka/Zdroj: hyser.ua

PSALI JSME: PO ZÁBĚRECH Z BUČI: JEDEN Z NEJBOHATŠÍCH ČESKÝCH PODNIKATELŮ POSÍLÁ 100 MILIONŮ KORUN NA NÁKUP ZBRANÍ PRO UKRAJINU

PŘIPOMÍNÁME: „BEZPEČNOST BUDE PRIORITOU ČÍSLO JEDNA“: VOLODYMYR ZELENSKYJ VIDÍ UKRAJINU JAKO VELKÝ IZRAEL

Share