Jak to bude ve StarDance tuto sobotu: Simona Babčáková je nemocná a její taneční partner trénuje bez ní

Minulou sobotu některé české celebrity poprvé zatančily v soutěži StarDance. Členové poroty chválili například herečku Simonu Babčákovou, její tanec se líbil i divákům. V posledních dnech je však nucena bojovat se zdravotními komplikacemi. Píše o tom server Super.cz.

Simona Babčáková / Zdroj: youtube.com

Herečka prozradila, že minulý týden prochladla a mělo to následky. Po nějaké době ji začalo bolet v krku, poté ucítila problémy s průduškami.

Poté se objevila rýma, zvýšila se teplota a objevily se další příznaky. Necítí se dobře, ale tvrdí, že je to její standardní průběh nachlazení.

Simona Babčáková / Zdroj: youtube.com

Prozradila také, že cítí, že se o ni mnoho lidí chce postarat, někdo nabízí konkrétní pomoc. Je to určitě příjemné.

„Třeba mi došla tymiánová mast, dala jsem to na Facebook a druhý den ráno už mi ji jedna ochotná žena přivezla. Tohle miluju, když funguje společenství,“ řekla Simona Babčáková pro Super.cz.

Simona Babčáková / Zdroj: youtube.com

Výsledek testu na koronavirus byl negativní, takže všichni ostatní účastníci show StarDance mohou být klidní. I tak by ale ráda v sobotu znovu tančila na parketu a věří, že se jí to podaří.

Do soboty se hodlá šetřit a doufá, že se jí bude lépe. Podle svých slov má skvělou náladu a je vděčná všem za podporu, určitě jí to pomáhá.

Martin Prágr a Simona Babčáková / Zdroj: Česká televize

Její taneční partner Martin Prágr mezitím trénuje sám. Nepochybuje, že jí bude brzy lépe a že se v sobotu budou na parketu cítit skvěle.

PSALI JSME: “RUMINKA UŽ JE ROZKECANÁ A JE STRAŠNĚ CHYTRÁ”: MONIKA BAGÁROVÁ PROZRADILA, JAK MOC VYROSTLA JEJÍ DCERKA

PŘIPOMÍNÁME: OSMATŘICETILETÁ ŽENA OD 12 LET NESTŘÍHALA VLASY A TEĎ SE JÍ ŘÍKÁ LOCIKA

Share