Jak odstranit vrásky mezi obočím doma

Vrásky mezí obočím se mohou objevit jak v dospělosti, tak v mladém věku. V každém případě tento detail vůbec nezakrášluje vzhled a ženy všech věkových kategorií se ho snaží zbavit nebo učinit méně nápadnými. Naštěstí to lze provést i doma.

Jak se zbavit vrásek mezi obočím / Zdroj: ukr.media

V dnešní době najdete v kosmetických obchodech speciální náplasti určené pro tento účel. Jsou vyrobeny z kraftového papíru, lepící základna je vyrobena na základě rostlinných složek. Taková náplast vám umožňuje ovládat mimiku. Chcete-li dosáhnout maximálního účinku, musíte ho přilepit po celou noc a přes den byste měli nosit takovou náplast asi 3 hodin. Poměrně rychle se efekt stává znatelným.

Velmi dobrý výsledek dávají různé domácí masky, protože jsou vyráběny bez přidání škodlivé chemie.

Jak se zbavit vrásek mezi obočím / ilusterační foto / Zdroj: story-woman.ru

Pro medovou masku musíte vzít 150 gramů tekutého medu, roztavit ho ve vodní lázni, přidat 3 lžičky vody a stejným množstvím alkoholu. Po ochlazení naneste směs na oblast mezi obočí. Počkejte 20 minut a opláchněte teplou vodou.

Pokud máte v chladničce jahody, musíte vzít 200 g, rozetřete je do konzistenci pyré, přidat 0,5 lžíce olivového oleje, tekutého medu a odvaru heřmánku. Výsledná hmota se nanáší na problémovou oblast po dobu 15 minut.

Jak se zbavit vrásek mezi obočím / ilusterační foto / Zdroj: YouTube

Také sezamový olej dobře pomáhá. Je třeba ho zahřát ve vodní lázni a aplikovat na čistou pokožku, po hodině otřít ubrouskem.

Pokud je věk ženy již 50+, domácí metody budou pravděpodobně neúčinné kvůli fyziologickým vlastnostem. Ze salonních lékařských postupů je třeba zdůraznit poměrně účinné laserové omlazení pokožky, které nepoškozuje epidermis, injekce botoxu nebo kyselinu hyaluronovou.

Jak se zbavit vrásek mezi obočím / ilusterační foto / Zdroj: hikari.org.ua

PSALI JSME: JAK SE KRISTEN STEWART PROMĚNILA V PRINCEZNU DIANU

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE OD DĚTSTVÍ SNAŽILA ZHUBNOUT, ALE KILA JEN PŘIBÝVALA: A PAK ONA SI NĚCO UVĚDOMILA A STALA SE MODELKOU

Share