Jak se Kristen Stewart proměnila v princeznu Dianu

Na síti se objevil první trailer k filmu Spencer o princezně Dianě, v němž hlavní roli hrála herečka Kristen Stewart. Jak se hvězda proměnila ve slavnou královskou osobnost a o čem nám film vypráví, můžete se dozvědět z našeho článku.

Záběr z oficiálního traileru / Zdroj: liza.ua

Konečně fanoušci mohli vidět první záběry s Kristen Stewart v roli princezny Diany. Reinkarnace herečky vyvolala řadu pozitivních ohlasů od kritiků. Někteří dokonce předpovídají hvězdě nominaci na Oscara.

Zajímavé je, že zpočátku veřejnost negativně reagovala na volbu Steward pro hlavní roli. Režisér filmu Pablo Larrain je však se svým rozhodnutím spokojen. Americkou hvězdu považuje za jednu z nejlepších hereček současnosti, protože umí být jiná.

Záběr z oficiálního traileru / Zdroj: liza.ua

„Kristen může být jakákoliv: velmi tajemná, velmi jemná a nakonec velmi silná, což jsme potřebovali. Způsob, jakým reagovala na scénář a jak přistupovala ke své postavě, byl naprosto skvělý. Myslím, že udělá něco úžasného a vzrušujícího současně.“ řekl Larrain v jednom z rozhovoru.

Jak známo, film Spencer nám ukáže, jak se princezna Diana rozhodla rozloučit s princem Charlesem o vánočním víkendu v roce 1991. Už tehdy se Britové intenzivně bavili o problémech v manželství páru.

Přesto v Sandringhamu, kde královská rodina slavila Vánoce, jako by vládlo dobro a mír. A není to tak jednoduché… Matka prince Harryho a prince Williama si uvědomila, že už nechce hrát tuto hru a trpět, a tak se rozhodla rozvést s manželem.

Záběr z oficiálního traileru / Zdroj: YouTube

„Film Spencer, je ponoření do emocionálního představení toho, kým byla Diana v obratu svého života. Je to fyzická obhajoba souhrnu jejích stran, která začíná jejím dívčím příjmením – Spencer,“ komentovala Stewart.

Světová premiéra filmu se uskuteční 3. září na filmovém festivalu v Benátkách.

PSALI JSME: “SNAŽÍM SE, JAK NEJLÉPE MŮŽU, VĚŘTE MI, JE TO MOJE VŠECHNO TEN KLUK”: JAK VERONIKA KAŠÁKOVÁ ODREAGOVALA NA KRITIKU OD BIO MAMINEK

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE OD DĚTSTVÍ SNAŽILA ZHUBNOUT, ALE KILA JEN PŘIBÝVALA: A PAK ONA SI NĚCO UVĚDOMILA A STALA SE MODELKOU

Share