Jak neobvyklý pár dokázal, že láska nemá hranice a stereotypy

Příběh lásky Tori a Zacha dokazuje, že skutečná láska nezná hranice a stereotypy. Tito dva učí, jak se vzdát všech společenských šablon a jednoduše se naučit být šťastnými spolu.

Zach, Tori a jejich syn/Zdroj: youtube.com

Zach Roloff má zvláštní onemocnění nazývané trpaslictví. Výška muže je asi 130 cm. svět se dozvěděl o Zachovi, když se zúčastnil jedné z populárních reality show ve své zemi. O tom, že Zach má nějaké zdravotní komplikace, jeho žena věděla, ale zcela ho přijala.

Zach a Tori/Zdroj: youtube.com

Nic nezabránilo muži najít svou pravou lásku. Poprvé se seznámili v roce 2010, a tehdy Tori pracovala na farmě otce Zacha. Tehdy měli rande, během kterého mluvili až 5 hodin. Zach však nemohl Tori říct, že něco k ní cítí, protože dřív žádný vztah neměl.

Zach a Tori/Zdroj: youtube.com

Po několika měsících muž se odvážil přiznat své pocity. V roce 2015 měli svatbu, a po dvou letech se narodil jím syn. V roce 2021 Tori porodila i dceru, a nedávno pár prozradil, že se připravuje na porod dalšího dítěte.

Zach a Tori s dětmi/Zdroj: poshepky.com

PSALI JSME: RUSKÉ STŘELY ZASÁHLY OBCHODNÍ CENTRUM V UKRAJINSKÉM KREMENČUKU: „JSME SOLIDÁRNÍ S UKRAJINSKÝM LIDEM,“ ŘEKL BIDEN

PŘIPOMÍNÁME: LAVROV OZNAČIL POMOC UKRAJINĚ ZE STRANY EU ZA SCHIZOFRENII: STOLTENBERG PROHLÁSIL, ŽE NATO ZVÝŠÍ VOJENSKOU PŘÍTOMNOST U RUSKÝCH HRANIC

Share