Jak dosáhnout třpytivé toalety jednoduchým způsobem: Bude zapotřebí jedna tableta

Domácnost lze vést úsporně. A pokud můžete, pojďme se naučit, tím spíše, že tyto způsoby jsou rychlé a pohodlné, nikdo nechce vynaložit mnoho peněz a času na tuto nepříjemnou záležitost..

Toaleta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Stačí se podívat, jak drahé výrobky plní regály obchodů a stále stojí jeden vedle druhého. Ale ve skutečnosti – četli jste co obsahují?

Všechny mají stejné ingredience, liší se pouze vůněmi.

Ať už jsou levné, nebo drahé, vytvářejí pouze iluzi, že jsme dobře utratili peníze a že pouze oni fungují. Ale ve skutečnosti si vystačíte s hadrem, mýdlem a jedlou sodou. Profesionální čisticí prostředky jsou totižto mnohem žíravější a nebezpečnější.

Toaleta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Víte, že doma máte všechny potřebné čisticí nástroje? Nebo jsou nanejvýš levně dostupné v okolí.

Toaleta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Pro hospodyňku je nejhorší drhnutí záchodové mísy. Umývat jí den co den není zrovna radost, ja mám na práci i důležitější věci. Zevnitř se neustále objevují skvrny, nějaký druh stékající nekvalitní vody a dokonce i rez z potrubí. Projít každý den s kartáčkem nestačí a nemůžete se dostat pod okraj v každé zatáčce.

Toaleta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Domácí prostředky

Ocet a tekuté mýdlo. Nalijte asi jednu láhev octu do záchodové mísy, přidejte ještě pár lžic tekutého mýdla nebo jiného čisticího prostředku, promíchejte uvnitř drátěnkou a nechte půl hodiny působit. Změklý nános se pak drhne kartáčem a pro větší pohodlí lze vodu vybrat pomocí plastové láhve. Tímto způsobem se dosáhne čistého povrchu pod vodou, což obzvláště ztěžuje vyčištění všech nerovností. Hlavně se ujistěte, že nikdo není doma, protože zápach octa je opravdu nepříjemný.

Speciální tablety na čištění toalet. Často se používají v nemocnicích, jsou ženy v domácnosti horší? Lisované suché bělidlo se již dlouho prodává v tabletách. Na pultech ho nevidíme, ale je snadno dostupný. Když jej máte, vložte tabletu a na 10 minut na ni zapomeňte. Poté ji prohrábneme kartáčem na toaletu.

Toaleta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Výsledek bude v každém případě dokonalý, hlavní je vyčistit vnitřní povrch nad vodou kartáčem na toaletu. Koncentrace čisticího prostředku je dostatečná k rozpuštění všech nečistot. Zbývá jen otřít vnější povrch a toaleta je opět krásná.

 

PSALI JSME: ŽENA VLASTNORUČNĚ OPRAVILA DŮM POMOCÍ POUŽITÝCH MATERIÁLŮ: JAK VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: KURÝRKA OHROMILA SVÝM CHOVÁNÍM ŽENU: ZPÍVALA PŘED JEJÍMI DVEŘMI

Share