Jak cizí lidé uspořádali pro chlapce s autismem nezapomenutelné narozeniny

7. prosince chlapec jménem Harry, který žije ve městě Chesterfield v Derbyshire County, slavil své 11 narozeniny. Harry má autismus. A vůbec nemá přátele. Ale chlapec chtěl, aby měl skutečné, „správné“ narozeniny, které by oslavil v bowlingu.

Hannah a Harry / Zdroj: YouTube

A pak se Hannah, Harryho matka, rozhodla uchýlit se k pomoci sociálních sítí, informuje BBC. Nejprve ona jen požádala všechny, kdo by chtěl poslat jejímu synovi přání, aby se necítil osamělý, a reakce uživatelů se ukázala být prostě ohromující: Harry dostal více než 200 pohlednic z celého světa.

Harry na své oslavě narozenin / Zdroj: bbc.com

A ještě k tomu, mnoho uživatelů navrhlo přivést své děti na Harryho narozeniny. Nakonec přišlo na bowling asi 30 dětí a rodičů a veselá party se povedla. Část hostů studuje s Harrym na jedné škole, část příbuzné, ale většina z nich jsou úplně cizí lidé.

Harry byl velmi potěšen, že měl konečně ty „správné“ narozeniny, a jeho rodiče děkují všem, kteří se ozvali, zvláště laskavým cizím lidem, kteří se rozhodli podpořit jejich syna v pro něj tak významný den.

Harry na své oslavě narozenin / Zdroj: bbc.com

PSALI JSME: PADESÁT LET MANŽELSTVÍ V DOKONALÉ HARMONII: OSLAVA ZLATÉ SVATBY SE OPAKOVALA PŘESNĚ PODLE FOTOGRAFIÍ POŘÍZENÝCH NA JEJICH SVATBĚ

PŘIPOMÁNÁME: SVOJE 60. NAROZENINY JSEM OSLAVIL ZCELA SÁM: DCERA ANI NEZAVOLALA

Share