Jackie Chan žije s manželkou už téměř 40 let: Jak dnes vypadá kdysi slavná herečka Lin Feng-Ťiao

Joan Lin Feng-Ťiao byla známá tchajwanská herečka, dokud nepotkala Jackie Chana. Pár má společného syna a téměř 40 let jsou spolu. Řekneme vám, jak se vyvíjel vztah Jackie a Lin.

Jackie Chan / Zdroj: femmie.ru

Lin Feng-Ťiao se narodila 30. června 1953 v malé vesnici na Tchaj-wanu. Když jí bylo 7 let, rodina se přestěhovala do Tchaj-peje, kde se od 12 let dívka začala živit sama.

V roce 1979 získala herečka Fengjiao filmovou cenu Zlatý kůň za nejlepší roli ve filmu Příběh malého města. Lin se objevila na obrazovce v roli němé ženy, do které je zamilovaný bývalý vězeň.

Lin Feng-Ťiao / Zdroj: femmie.ru

A v roce 1982 Feng-Ťiao, která byla na Tchaj-wanu poměrně úspěšná, náhle zmizela z obrazovek a ukončila svou kariéru. Důvodem byla svatba s Jackie Chanem a narození jejich syna.

Pár se seznámil v lednu 1981. Jackie byl na dovolené v Tchaj-wanu a kamarád ho pozval na párty. Jackie Chan vzpomínal, že právě tam uviděl Lin, a ani se nemohl pohnout z místa, tak moc se mu líbila.

Herec byl ohromen krásou herečky. Celý večer si povídali a na rozloučenou si slíbili, že se někdy znovu setkají.

Lin Feng-Ťiao / Zdroj: femmie.ru

Jackie říkal, že s Lin to bylo velmi snadné, nemusel si na nic hrát. Podle něj „v ní bylo něco, co způsobilo klid“.

Vztah tehdy ještě začínajícího čínského herce a populární tchajwanské herečky se vyvíjel velmi rychle. Po několika měsících se Jackie rozhodla vzít si dívku a slíbila, že změní její život na pohádku.

Pár odletěl do Los Angelesu, kde se tajně vzali. Téměř ihned po svatbě tchajwanská herečka oznámila, že chce ukončít kariéru a chce se věnovat rodině. A brzy se u Jackie a Lin narodil syn. Nyní je mu už 38 let a on se věnuje hudbě a jako otec také hraje ve filmech.

Jackie Chan / Zdroj: femmie.ru

Po narození syna se manželé přestěhovali do USA. Před veřejností však Chan tajil, že je ženatý. Prozradil, že má manželku a syna, když bylo jejímu synovi Jaseysovi 15 let.

V rodinném životě Jackie Chan a Joan Lin Feng-Ťiao zažili snad vše co jen mohli, včetně nevěry. V roce 1999 Jackie podvedl svou ženu s herečkou Elaine Wu, ta otěhotněla a porodila dceru. Manželka mu však dokázala odpustit.

Jackie Chan s rodinou / Zdroj: femmie.ru

Nyní herec doufá, že zůstanou spolu až do konce: vidí v manželovi spolehlivou společnici a oporu.

PSALI JSME: JAK ZJISTIT VŠE O ŽENĚ: STAČÍ SE POZORNĚ PODÍVAT NA NÍ, KDYŽ SPÍ

PŘIPOMÍNÁME: TAJEMSTVÍ DLOUHOVĚKOSTÍ OD JAPONCŮ

Share