“Já si musím spoustu věci domyslet, což mne baví“: Eva Holubová uvedla, s kým a kam pojede letos na dovolenou

Slavná herečka Eva Holubová na své instagramové stránce prozradila, kam se letos chystá na dovolenou spolu s dětmi.

Eva Holubová/Zdroj: youtube.com

“Sice mame v planu točit takový speciální cestopisy, Sicílie úhlem našeho pohledu, ale to neznamená, ze jsem odbornice na tento ostrov,“ předvedla Holubová pod příspěvkem.

Eva Holubová/Zdroj: youtube.com

Italský ostrov dávno získal srdce herečky. “Každý rok mne nečím překvapí, doslova ohromí,“ napsala dvaašedesátiletá herečka.

Eva Holubová/Zdroj: youtube.com

Holubová miluje film L. Viscontího Il Gattopardo – Gepard, podle G.Tomasi di Lampedusa. A během dovolené se s dětmi hledala Villa Donnafugata, aby zjistit, zda se tam točil.

Eva Holubová/Zdroj: youtube.com

“A vilu jsme skutečně našly, ale netočilo se v ni, ani se tam neodehrával příběh romanu, ale Visconti ji před natáčením navštívili a Lampedusovi v ni snad žili,“ prozradila, jak probíhají dny volna spolu s rodinou.

“Zvláštní při prohlídce bylo, ze nechodíte s průvodcem, procházíte se objektem sami, snažíte se porozumět, ale já si musím spoustu věci domyslet, což mne naopak baví,“ dodala nakonec Eva Holubová.

ČTĚTE TAKÉ: MONIKA BAGÁROVÁ PROZRADILA FANOUŠKŮM SVÉ ŽIVOTNÍ MOTTO: ČÍM SE ŘÍDÍ ČESKÁ KRÁSKA

PSALI JSME: “JÁ TO PO DLOUHÝ DOBĚ V TÝHLE SKVADŘE KONEČNĚ CÍTÍM“: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA O PROSTŘEDÍ, KDE SE CÍTÍ NEJPOHODLNĚJI

Share