„Já jsem se musela těm dluhům bránit“: Michaela Kuklová otevřeně promluvila, co prožívala v průběhu životních zkoušek

Pro 52letou známou herečku Michaelu Kuklovou rok 2020 byl velmi náročný. Není jenom kvůli tomu, že ztratila svou práci kvůli koronaviru, ale i kvůli rakovině prsu, se kterou bojovala.

Ve dnešní době se herečka cítí nádherně, a žádné zdravotní problémy nemá. Ale rakovina nebyla jediným problémem v její životě. Těžký život měla i kvůli exmanželovi Jiřímu Pomeje, který měl velké dluhý.

Michaela Kuklová/Zdroj: youtube.com

O svém těžkém životě se rozhodla promluvit v pořadu 13.komnata. Podle jejich slov, v roce 2001 její tehdejší manžel Jiří Pomeje natočil film Andělská tvář, který divákům moc nelíbil. Kvůli tomuto snímku Jiří měl velké množství dluhů.

“Já jsem se musela těm druhům bránit, protože jsem o nich nevěděla, takže jsem prokazovala svou nevědomost,” řekla Kuklová. Podle jejich slov, soudy trvaly celých 10 let, a o těch dluzích herečka nemohla říct nikomu žádné slovo. Kuklová uvedla, že u ní kvůli druhům mohli vzít úplně všechno, co tehdy měla. S Pomejem Kuklová měla vztah do roku 2007, ale potom se s nim rozloučila.

Michaela Kuklová aa Jíři Pomeje/Zdroj: tn.nova.cz

Soudy ale i po rozvodu s Pomejem neukončily. Podle jejich slov, jenom v roce 2011 ji zavolal právník a řekl, že žádné soudy už nebudou a pogratuloval ji. Herečka tím, že se bránila dluhům zachránila svou rodina, která je ve dnešní době moc šťastná.

O této době herečka vzpomněla, když zjistila, že má rakovinu prsu. “Věděla jsem, že to zvládnu. Věděla jsem, že to moje tělo je tak geniální, že když vydrželo tolik, že tohle vydrží taky,” ukončila herečka.

Michaela Kuklová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: HEREC KRAMPOL PROMLUVIL O TOM, JAK ZVLÁDÁ ŽIVOT BEZ MANŽELKY HANY: DALŠÍMU VZTAHU SE NEBRÁNÍ A PROZRADIL, JESTLI SE BUDE OČKOVAT

PŘIPOMINAME: MICHAELA KUKLOVÁ ZMĚNILA POVOLÁNÍ: PROZRADILA SVÝM FANOUŠKŮM, CO DĚLÁ

Share