„Intenzita průběhu onemocnění covidem mne nepříjemně překvapila“: Petr Fiala prozradil, jak se cítí

Předseda vlády Petr Fiala je už téměř týden doma, musí být v izolaci, protože se nakazil koronavirem. Test na covid byl pozitivní, navíc pak napsal, že měl v době nemoci příznaky. Píše o tom web TN.cz.

Premiér na svých sociálních sítích napsal o svém zdravotním stavu. Už téměř týden je v izolaci, protože v úterý 29. března dostal pozitivní test na koronavirus.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Lidé se ho ptali, jak se cítí, a tak se rozhodl o tom napsat. „Musím říci, že intenzita průběhu onemocnění covidem mne nepříjemně překvapila,“ uvedl Petr Fiala.

Dodal, že je očkovaný a je pro něj těžké si představit, jak by se cítil, kdyby nebyl vakcinován. Podrobnosti ale prozradit nechtěl. Zřejmě však je, že to ho zasáhlo silněji, než předpokládal.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Ve středu měl premiér v plánu letět do Německa, ale svou cestu zrušil. Mluvčí vlády Václav Smolka řekl, že Petr Fiala zatím na tak náročný program není připraven.

Předseda vlády se přesto chce vrátit do práce, ale bude to dělat postupně. Doufá, že se mu to podaří do konce tohoto týdne. Petr Fiala všem poděkoval za podporu.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Kromě toho premiér částečně pracoval poslední týden z domova. Někteří politici se v poslední době také nakazili covidem.

Psali jsme:„Já na to nebudu odpovídat“: Ondřej Brzobohatý už představil Danielu Písařovicovou svým přátelům

PSALI JSME: UKRAJINSKÝ VELVYSLANEC PODĚKOVAL ČECHŮM ZA POMOC A PROMLUVIL O SOUČASNÉ SITUACI: „TAKOVÁ PODPORA NEMŮŽE KONSTANTNĚ VYDRŽET NA STEJNĚ VYSOKÉ ÚROVNI“

PŘIPOMÍNÁME: KACZYŃSKI: POLSKO JE PŘIPRAVENO ROZMÍSTIT NA SVÉM ÚZEMÍ AMERICKÉ JADERNÉ ZBRANĚ

Share