Horoskop na 29. ledna pro všechna znamení zvěrokruhu: co vám připravily hvězdy

Den, kdy se při výběru mezi dobrou a špatnou náladou mnozí z nás zastaví v lhostejnosti.

Znamení zvěrokruhu/zdroj: youtube.com

V tuto chvíli neexistují žádné náhody: všechno, co se stane, má své příčiny a důsledky. Je třeba věnovat zvláštní pozornost událostem dne: dobré budou znamenat, že jste v minulosti udělali všechno správně, špatní – řeknou o dříve provedených chybách.

Beran (21.03 – 20.04)

Beran/Zdroj: tsn.ua

Neměli byste na lidi ve svém okolí reagovat zlým za zlé: pokud nemáte sílu a schopnost konat dobro, je lepší nepřátelské útoky jednoduše ignorovat.

Býk (21.04 – 21.05)

Býk/Zdroj: tsn.ua

Den je příznivý pro jakékoli finanční transakce: v každém případě čekáte na zisk, takže můžete bez obav z ztrát podepisovat seriózní smlouvy.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Blíženci/Zdroj: tsn.ua

Je nežádoucí převzít odpovědnost jiných lidí: úkol, který musíte provést, může být tajemstvím – chyba nebude mít nejlepší dopad na vaši profesionální autoritu.

Rak (22.06 – 22.07)

Rak/Zdroj: tsn.ua

Dnes je důležité si uvědomit, že štěstí je vrtošivá dáma: miluje vytrvalé a cílevědomé, takže je důležité ukázat jí důvěru v sebe a své schopnosti.

Lev (23.07 – 21.08)

Lev/Zdroj: tsn.ua

Nemůžete vždy klamat své blízké, ale dnes může takový čin vést k vážným následkům: podvod se projeví a jeho oběť vám nemusí odpustit.

Panna (22.08 – 23.09)

Panna/Zdroj: tsn.ua

Slabost, kterou v tento den pocítíte, bude způsobena bezmocností a nedostatkem energie – abyste ji doplnili, musíte věci odložit a odpočinout.

Váhy (24.09 – 23.10)

Váhy/Zdroj: tsn.ua

Neberte slovo lidí, které neznáte dobře – mohou vás oklamat, v důsledku čehož přijdete nejen o určité množství peněz, ale také o víru v lidi.

Štír (24.10 – 22.11)

Štír/Zdroj: tsn.ua

Tento den je nepříznivý pro účast na debatách a diskusích: stále nebudete schopni přesvědčit své odpůrce o své laskavosti, stojí za to tedy trávit čas a nervy prázdným obchodem?

Střelec (23.11 – 21.12)

Střelec/Zdroj: tsn.ua

Je nežádoucí zahájit nový projekt bez podrobného a pečlivého plánu „dobýt vrchol“ – velké riziko zůstat na jeho úpatí.

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Kozoroh/Zdroj: tsn.ua

Cíl ne vždy ospravedlňuje prostředky použité k jeho dosažení: dnes byste měli pečlivě přemýšlet, než uděláte špatný čin pro dobrou věc.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Vodnář/Zdroj: tsn.ua

Neměli byste ztrácet čas pověstmi a drby, které vás dnes mohou obklopovat: za pár týdnů se rozptýlí a nervové buňky se pravděpodobně nebudete moci vzpamatovat.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby/Zdroj: tsn.ua

Den – samozřejmě, pokud je to možné – je lepší strávit na samotě: komunikace s ostatními, i když jde o přátele a příbuzné, může vést k vážným konfliktům.

PSALI JSME: MUŽ SE POHÁDAL SE ZAMĚSTNAVATELEM KVŮLI SLUŽEBNÍMU PSOVI: NYNÍ ČEKÁ NA KONEČNÉ ROZHODNUTÍ SOUDU

PŘIPOMÍNÁME: „ANO, MÁM DVĚ DĚTI“: JAK DNES ŽIJÍ TEENAGEŘI, KTEŘÍ SE VELMI BRZY STALI RODIČI

Share