Holčička se narodila s vykloubenými koleny a po osmi letech se ale vrátila do nemocnice: To, co uviděli zdravotníci je dojalo k slzám

Eddie se narodila s larsenovým syndromem, vrozenou anomálií, která postihuje klouby, paže, nohy a obličej. Tato nemoc je dost vzácná. Šance výskytu tohoto syndromu je 1:100 000

Miminko / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Když se Eddie narodila, byla jí diagnostikována dysplazie kyčle s koleny zkroucenými dozadu a nohama až k hlavě,“ řekla Eddina matka Julie Brian pro WFAA.

Dceři Julii sotva byl týden, když jí poprvé dali sádru, aby se narovnaly nohy. Do 8 let, Eddie měla sádru téměř 70krát!

Eddie / Zdroj: pandda.me

„Nevěděli jsme, jestli bude někdy chodit a jestli bude moci běžet. Nic jsme nevěděli,“ vzpomíná maminka Julie.

Díky velkému výdrži a práci lékařů se však dívka dokázala zbavit nejvýraznějších příznaků své nemoci. Nyní si může běhat a hrát si se svými přáteli, přestože jí nikdo nikdy nedal žádné záruky.

Eddie / Zdroj: pandda.me

V létě, těsně před svými 8. narozeninami, Eddie začala stát s plakátem v ruce na okraji rušné ulice ve svém rodném městě Rockwall v Texasu. A tak každé ráno a každý večer.

Eddie / Zdroj: pandda.me

„Jen držím plakát, na kterém je napsáno: „Na své narozeniny chci předat 8 000 dolarů dětské nemocnici.“

Eddie / Zdroj: pandda.me

Dívka, která chtěla získané prostředky použít na sádrové odlitky a berle pro děti, už byla na cestě k dosažení svého cíle, když místní média vyprávěla její příběh.

Eddie / Zdroj: pandda.me

Jak se stále více lidí dozvědělo o touze Eddie, příliv prostředku se zvýšil. Podle WFAA byla dívka v polovině svého cíle a získala pro nemocnici 4,5 tisíce dolarů.

PSALI JSME: „MĚL JSEM OBROVSKOU KLIKU NA LIDI KOLEM SEBE“: KDE PRACUJE A JAK VYPADÁ SYN VERONIKY ŽILKOVÉ, VINCENT NAVRÁTIL

PŘIPOMÍNÁME: TATO SLEPICE SE NAJEDNOU ZAČALA SKRÝVAT: PŘI POHLEDU DO HNÍZDA BYL FARMÁŘ PŘEKVAPEN

Share