Hluchoněmý ženich byl velmi překvapený, když mu nevěsta zařídila neuvěřitelné překvapení v den jejích svatby 

Na Youtube je video ze svatebního obřadu australského páru Elizabeth a Scotta. Na videu je zachycen okamžik, kdy nevěsta oblečená v luxusních svatebních šatech kráčí uličkou k ženichovi, který na ni čeká vedle kněze.

Nevěsta / Zdroj: goodhouse.ru

Najednou se zastaví a překvapí všechny přítomné. Hraje hudba-hit americké zpěvačky Christiny Perri s názvem A Thousand Years (Tisíc let) a Elizabeth začne zobrazovat text písně v australském znakovém jazyce. To Scott nečekal!

On totíž začal ztrácet sluch v pěti letech a v osmi letech úplně přestal slyšet. Před dvěma lety na jedné ze seznamek potkal maminku dvou dětí Elizabeth a zamilovali se do sebe na první pohled.

Nevěsta překvapila svého milovaného / Zdroj: YouTube

Žena se okamžitě začala učit znakovou řeč, aby se naučila komunikovat se Scottem. Při přípravě na svatbu se Elizabeth tajně naučila všechna slova své oblíbené písně, aby „zazpívala“ rukama během obřadu.

Scott nedokázal zadržet slzy. Podle Elizabeth, její manžel po svatbě asi stokrát se podíval na video ze svatby a obdivoval čin své ženy.

PSALI JSME: ŽENA DALA SVŮJ ŽIVOT DĚTEM, VYCHOVALA TŘI A TEĎ UŽ NEMÁ ŽÁDNOU VÝJIMEČNOU VĚC, NA KTEROU BY MOHLA VZPOMÍNAT DO SVÉHO DŮCHODU

PŘIPOMÍNÁME: KRISTINĚ JE JIŽ 15 LET: V ROCE 2014 BYLA PROHLÁŠENA ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKU SVĚTA. JAK DÍVKA VYPADÁ DNES

Share