Hana Zagorová byla opět nucena zrušit koncert: „Hanka je pořád slabá, špatně se jí i chodí,“ říká její známý

Postcovidový syndrom se pro zpěvačku Hanu Zagorovou ukázal jako vážný problém, že je stále nucena to řešit. Kvůli tomu nemůže pracovat jako dříve, například musí zrušit některé koncerty. Píše o tom portál Blesk.cz.

Hana Zagorová doufá, že se brzy bude cítit lépe. Zatím je ale nucena některé koncerty zrušit nebo přesunout na jiný termín.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Například v pondělí byl na na jejích stránkách napsán harmonogram vystoupení, ale v úterý už došlo ke změnám. Zrušen byl koncert, který se měl konat 11. ledna v Sušici.

Další koncert se měl konat 12. ledna v Náchodě, ale byl přesunut na květen letošního roku. Na těchto koncertech s ní měl zpívat Petr Rezek a doprovázet je měl Boom!Band.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Podle kapelníka Boom!Bandu Jiřího Dvořáka jí lékaři nedoporučují vystupovat na koncertech, navíc sama necítí, že by to mohla dělat. Hudebník ani zpěvačka nevědí, kdy bude moci znovu začít vystupovat.

„Hanka je pořád slabá, špatně se jí i chodí,“ řekl pro Aha! Jiří Dvořák. Za poslední dobu ji viděl jen jednou při natáčení Největšího flámu s Jiřinou Bohdalovou.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka stále chodí na krevní transfúze. Navíc ji bolela záda, důvodem byly nalomené obratle. Nyní má Hana Zagorová bohužel mnoho zdravotních problémů.

Podle jejího kamaráda a spolupracovníka Karla Vágnera se kvůli koronaviru pro ni všechno vrátilo o 20 let zpět. Problémy s krvinkami ale zpěvačka měla vždy.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Hana Zagorová chtěla fanouškům zazpívat před Vánocemi, konkrétně 16. prosince, ale tento koncert v pražské Lucerně se také nekonal. Důvodem byly vládní nařízení. Tento koncert byl přesunut na 6. dubna letošního roku.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ POŘÍDILA SVÉ ČTYŘLETÉ DCEŘI BOTY NA PODPATKU: NATOČILA VIDEO, JAK SE MIA SNAŽÍ CHODIT V TĚCH STŘEVÍČCÍCH

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ BERAN SE PUSTIL DO VYHLÁŠKY O POVINNÉM OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU: ZÁSTUPCI VYBRANÝCH PROFESÍ ŽÁDAJÍ O JEJÍ ZRUŠENÍ A CHTĚJÍ SE SETKAT S MINISTREM VÁLKEM

Share