Hana Lipovská hodlá kandidovat do Sněmovny: zvolila si politickou sílu, bude kandidovat za Volný blok

Členka Rady České televize Hana Lipovská hodlá kandidovat do dolní komory Parlamentu. Bude kandidovat za Volný blok poslance Lubomíra Volného. Informuje o tom server iDNES.cz.

O víkendu se konala konference Volného bloku v Pardubicích. Tam se tato informace potvrdila, Hana Lipovská povede pardubickou kandidátku.

Hana Lipovská / Zdroj: youtube.com

Šéfka Volného bloku Jana Volfová uvedla pro iDNES.cz, že Hana Lipovská je výbornou odbornicí. Určitě jsou rádi, že bude kandidovat za jejich politickou sílu.

Hana Lipovská / Zdroj: youtube.com

Hana Lipovská chtěla podrobnosti o svém rozhodnutí sdělit na pondělní tiskové konferenci.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Hlavní tváří této strany zůstává samozřejmě sám poslanec Lubomír Volný. Za tuto politickou sílu ale budou kandidovat do Sněmovny i další známé osobnosti.

Jana Bobošíková / Zdroj: youtube.com

Například v Praze za Volný blok bude kandidovat novinářka a moderátorka Jana Bobošíková. Navíc už má politické zkušenosti z minulosti.

Ilona Csáková / Zdroj: youtube.com

V Jihomoravském kraji kandidátkou bude zpěvačka Ilona Csáková. Setkala se s Lubomírem Volným během demonstrací proti protikoronavirovým opatřením.

PSALI JSME: ALENA SCHILLEROVÁ VĚŘÍ, ŽE 300 KČ NAD RÁMEC ZÁKONNÉ VALORIZACE BUDE SCHVÁLENO: PROZRADILA TAKÉ, ŽE I SAMOTNÁ VALORIZACE BY SE PŘÍŠTÍ ROK MOHLA ZVÝŠIT

PŘIPOMÍNÁME: NA JEDNÁNÍ POSLANCŮ SE OBJEVIL POTKÁN: REAKCE POSLANCŮ ROZESMÁLA CELÝ INTERNET

Share