Gabriela Soukalová promluvila o svém těhotenství: „Ten nahoře to chtěl asi jinak. Beru to jako velké požehnání“

Moderátorka Gabriela Soukalová všechny překvapila příjemnou zprávou. I když to až tak úplně neplánovala, bývala sportovkyně je těhotna!

Gabriela Soukalová / Zdroj: Instagram

Gabriela chtěla nejprve úplně uzavřít minulý vztah s badmintonistou Petrem Koukalem, a teprve poté uvažovat o něčem vážnějším se svým nynějším přítelem. Ale když se tak stalo, Soukalová to považuje za znamení,

„Ale ten nahoře to chtěl asi jinak. Beru to jako velké požehnání,“ v rozhovoru pro cnn.iprima.cz prozradila moderátorka.

Gabriela Soukalová / Zdroj: Instagram

Pro CNN Prima News v pořadu Nový Den prozradila, že poslední dva týdny byly pro ni velmi těžké. Teď už se cítí mnohem lépe. Moderátorka se nyní snaží věnovat více času spánku a pokud je to možné, spí dokonce i odpoledne. Podle ní to dělá proto, aby náhodou neusnula za volantem.

Gabriela Soukalová / Zdroj: Instagram

Moderátorka během těhotenství přibrala dvě kila, jelikož nyní se její jídelníček začíná měnit. Dodala, že pokud dříve po večerech jedla jen saláty, teď se jí takové jídlo moc nechutný. Bývalá sportovkyně si nyní ráda dá tradiční českou kuchyni, kterou si léta odepírala.

Její nový přítel Miloše je velmi rád, že společně s Gabrielou čekají dítě. Soukalová dodala, že své těhotenství a bříško tajit nebude.

Gabriela Soukalová / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: JOSEF KOKTA PROZRADIL, CO SI MYSLÍ O PORODU SVÉ MANŽELKY ORNELLY: „MÁME VELKÉ OBAVY“

PŘIPOMÍNÁME: “MÁ SMYSL PRO HUMOR A NESOUDÍ”: HEREČKA NELA BOUDOVÁ UKÁZALA SVÉHO NOVÉHO CHLAPA

Share