Gabriela Soukalová promluvila o předporodních problémech: Proč partner známé biatlonistky nemohl být řádně zapsány jako otec dcerky Izabely

Známá biatlonistka Gábina Soukalová 16. záři porodila svou první dcerku, kterou spolu se svým partnerem Milošem pojmenovali Izabelou Gabrielou. Po příchodu dítěte je pár velice šťastný, a Gábina si moc mateřství užívá.

Gábina Soukalová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Bohužel ale musela řešit i starosti, které souvisí s jejím bývalým manželem Petrem Koukalem, se kterým biatlonistka se rozvedla méně než před rokem. Řešila to, aby její dcerka dostala příjmení jejího partnera.

Podle portálu Blesk, na začátku srpna vypršela lhůta 300 dní, a kdyby dcerka Gábiny se narodila během níž, tak by mohla dostat příjmení od Petra Koukala podle platných zákonů.

Gábina Soukalová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Naštěstí se to nestalo, a dcerka biatlonistky dostala příjmení svého tatínka Miloše Kadeřábka. Gábina se se svým ex manželem bude soudit, protože Koukal během jejich manželství jí připravil o několik milionů korun, a také jí podváděl.

Gábina Soukalová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: GABRIELA SOUKALOVÁ UKÁZALA FOTKU Z PORODNICE S NOVOROZENOU DCEROU A POSLALA FANOUŠKŮM VZKAZ

PŘIPOMÍNÁME: “KDYŽ MI MALIČKOU DALI DO RUKY, TAK SLZY TEKLY PROUDEM”: PARTNER GABRIELY SOUKALOVÉ MILOŠ PROMLUVIL O NAROZENÍ SVÉ DCERKY

Share