Fiasko stylistů: Co vybrali pro 59letou cukrářku

Žena je populární na sociálních sítích, ale ne v reálném životě. A to vše kvůli staromódnímu oblečení!

Karina / Zdroj: youtube.com

Karina je profesionální cukrářka a hvězda TikToku. Její videa získávají půl milionu zhlédnutí. Ale popularita na sociálních sítích hrdince ve skutečném životě vůbec nepomáhá. Karina se o sebe nestará, věnuje se pouze dětem a vnoučatům, které jsou naopak přesvědčeny, že Karina potřebuje úplnou změnu image. Lidová stylistka Arina bude soutěžit s profesionály.

„Před proměnou“ č. 1

Karina / Zdroj: femmie.ru

První komplet se skládá z dlouhého kabátu z ovčí kůže a khaki kostýmku s podlouhlou košili, která zakryla křivky ženy. Součástí looku se staly také boty s leopardím potiskem, kontroverzní rozhodnutí pro tento outfit. Celý vzhled zničil staromódní kabát z ovčí kůže.

„Před proměnou“ č. 2

Karina / Zdroj: femmie.ru

Druhý look se skládá z dlouhých průsvitných černých šatů, béžového kabátu a bílých tenisek. Vypadá stylověji, ale má také nevýhody. Například kulatý výstřih Karinu doslova připravil o krk.

„Před proměnou“ č. 3

Karina / Zdroj: femmie.ru

Třetí outfit se skládá z vesty, robustních bot a síťované halenky, ale zřejmě něco chybí. Stylistka doporučila, aby hrdinka nahradila halenku mikinou s kapucí, aby vypadala stylověji. A dcery řekly, že je nutné obléci si teplý rolák místo průsvitné halenky, aby byl outfit především pohodlný.

„Po proměně“ č. 1

Karina / Zdroj: femmie.ru

Stylisté se rozhodli vybrat look pro Karinu podle principu color-blockingu. Džínová bunda proto vypadá, jako by byla ušita ze dvou kusů, a mikina kombinuje různé barvy. Kvůli vodorovným čarám vypadá žena větší. Ale skládané kalhoty jí sluší. Zakryly plná stehna a vytáhly postavu hrdinky.

„Po proměně“ č. 2

Karina / Zdroj: femmie.ru

Barva khaki zvýraznila zelené oči ženy a díky kontrastnímu červenému odstínu kalhot vypadala žena stylově. A je lepší vyměnit halenku za verzi s jiným vzorem. Ten přidává léta Karině.

„Po proměně“ č. 3

Karina / Zdroj: femmie.ru

Černé šaty s šeříkovými tulipány, i když zvyšuje ženskost hrdinky, vypadají příliš jednoduché. Ale střih šatů je dobrý a zakryl nedostatky postavy.

Karina viděla, jak krásná, módní a atraktivní může být.

PSALI JSME: MANŽEL PŘIVEDL K STYLISTŮM POSLUŠNOU MANŽELKU, KTERÁ SE 16 LET OBLÉKALA PODLE JEHO POŽADAVKŮ. CO UDĚLALI STYLISTÉ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA MĚLA POCIT, ŽE JEJÍ MANŽELSTVÍ JE NA POKRAJI ROZVODU: ALE KDYŽ JÍ STYLISTÉ VRÁTILI MLÁDÍ A SVĚŽEST, MUŽ BYL VELMI PŘEKVAPEN

Share