Fenka každý večer čeká na autobus, aby poděkovala za návrat kamaráda

Pro pitbula Lucy není nikdo dražší než řidič školního autobusu – koneckonců každý večer vrací její milovaného malého majitele domů. Je to neuvěřitelně dojemné, říká „děkuji“ na každém centimetru svého těla od nosu po ocas.

Pes/Zdroj: goodhouse.com

Synovi Mirandy Petersonové bylo pět, když se v domě objevilo štěně pitbula: růžovo-šedé dítě s obrovskými modrými očima. U chlapce byla diagnostikována porucha autistického spektra a jeho rodiče doufali, že mu štěně pomůže socializovat se. Ale zpočátku chlapec nebyl s novým členem rodiny vůbec šťastný, zdálo se, že se obával, že se mu dostává málo pozornosti od rodičů

Štěně a děti/Zdroj: goodhouse.com

Uplynul tedy rok: Lucy vyrostla a snažila se ze všech sil získat přízeň malého majitele, ale moc se jí nedařilo. Originální řešení našel Mirandin manžel. Každý večer, když vzal Lucy na procházku, začal brát svého syna s sebou. Lze říct, že se stali přáteli – a Lucy byla jen šťastná, že si s ní její kamaráda konečně začal hrát.

Fenka a dítě/Zdroj: goodhouse.com

O rok později byl chlapec poslán do školy. Každé ráno ho vyzvedl žlutý autobus a Lucy začala toužit po kamarádu od chvíle, kdy překročil práh. Ale každý večer ve stejnou dobu se autobus otočil do ulice, kde je Mirandin dům a Lucy už čekala.

Autobus/Zdroj: goodhouse.com

Kdysi Lucy, která nemohla čekat ještě půl minuty, když se objevil její majitel, vletěla do žlutého školního autobusu jako šíp. A potkala řidiče. Poprvé tedy spatřila osobu, která byla osobně zodpovědná za to, že obrovské železné monstrum jí jejího chlapce vrátilo – a zůstala v extázi a úžasu. Od té doby každý večer měla nový důvod k radosti.

Lucy slyší autobus, který odbočuje do její ulice. Vyskočí na trávník, aby se osobně setkala s nejúžasnějším člověkem ve vesmíru – řidičem školního autobusu – samozřejmě nejúžasnějším po jejím milovaném malém majiteli. A řidič musí vstát ze svého sedadla a udělat pár kroků, aby pohladil pitbula a přijal její vděčnost.

Paní Petersonová se zpočátku obávala, že Lucy se svou nepotlačitelnou energií řidiče autobusu vystraší, ale muž ji uklidnil. Odhalil, že miluje pitbuly, takže je vše v pořádku a je jen rád, že může každý večer mazlit tak rozkošného psa. A zdá se, že Lucy chápe, že její chlapec je na rozdíl od ostatních dětí zvláštní – a proto je ráda tomu, komu na něm záleží.

Tento příběh je dalším důkazem toho, jak jemní a loajální mohou být pitbulli. Těchto „strašidelných“ a „bojových psů“, kterých se mnozí nezaslouženě bojí, bylo dokonce zakázáno držet v několika státech.

Věříte, že pitbulové mohou být roztomilí?

PSALI JSME: FENKA BYLA OPUŠTĚNÁ V POLI A ZTRATILA VÍRU V LIDI. ALE DOKÁZALA NAJÍT POMOC

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ZACHRÁNIL ZMRZLÁ ŠTĚŇATA: ALE KDYŽ PRO NĚ PŘIŠLA JEJICH MAMINKA, NEBYLA TO FENKA A JINÉ ZVÍŘE

Share