Eva Decastelo ukázala fotku z mládí: Moderátorka prozradila svůj recept na krásu

Modelka, herečka, a moderátorka Eva Decastelo nedávno na svých sociálních sítích ukázala fotku z puberty. Dá se říct, že vůbec nezestárla, teď vypadá téměř stejně skvěle jako před několika desítkami let. Moderátorka prozradila svůj recept na krásu a mládí. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Herečka amodelka, která je dvojnásobnou mámou, zveřejnila na svém Instagramu snímek z mládí. Tehdy byla ještě středoškolačka.

Eva Decastelo / Zdroj: youtube.com

Dá se říci, že se od té doby téměř nezměnila. Její fanoušci o tom také psali v komentářích, podle nich je neuvěřitelně krásná.

Samozřejmě důležitou roli hraje genetika, ale Eva Decastelo upozorňuje i na životosprávu. Kromě toho je milovnicí otužování. To pozitivně ovlivňuje i celé tělo.

Eva Decastelo / Zdroj: youtube.com

„Kombinace studeného vzduchu a studené vody je důležitá. Pro ženy je to fantastické i na celulitidu,“ řekla před časem pro Život v Česku Eva Decastelo.

Dodala, že je nyní bez celulitidy a řekla, že se jí velmi líbí její postava. Navíc podle ní otužování dobře posiluje imunitu.

Eva Decastelo / Zdroj: youtube.com

Poslední roky má takovou postavu, jakou chce mít. Snaží se dodržovat keto dietu, jde o snížení příjmu sacharidů.

PSALI JSME: „UŽ JSEM O TOM PŘEMÝŠLELA DELŠÍ DOBU“: LEONA MACHÁLKOVÁ SE OSTŘÍHALA NA MIKÁDO A VYSVĚTLILA, PROČ SE TAK ROZHODLA

PŘIPOMÍNÁME: „MNĚ NA TOM ZÁLEŽÍ“: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ PROMLUVILA O SVÉ VÍŘE. CÍRKEVNÍ SLIB MANŽELSTVÍ PRO NI BYL VELMI DŮLEŽITÝ

Share