Eva Burešová byla nepříjemně překvapena cenami věcí pro maminky a miminka: Zpěvačka nabídla firmám zajímavou spolupráci, aby pomohly dalším maminkám

Eva Burešová nedávno prozradila, že je těhotná. Zpěvačka a herečka však promluvila i o jednom problému. Byla šokována cenami věcí pro maminky a jejich děti. Píše o tom server TN.cz.

Eva Burešová a její partner šéfkuchař Přemek Forejt budou mít společného potomka. Na svých sociálních sítích promluvila o problému cen, některé věci výrazně zdražily.

Eva Burešová a Přemek Forejt / Zdroj: youtube.com

Brzy se stane dvojnásobnou maminkou, a tak se se svým přítelem rozhodla zjistit, kolik stojí kočárky a další věci pro maminky a jejich děti v internetových obchodech.

„Jsem v šoku, kam až se vyšplhaly ceny pro tolik potřebné a naprosto nutné věci,“ řekla Eva Burešová. Nechápe, kde by na tyto věci mohli rodiče samoživitelé vzít peníze. Ptala se také, proč maminky takové věci nedostávají automaticky.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Poté jí některé firmy nabídly, aby propagovala jejich komodity, ale zpěvačka to odmítla. Své rozhodnutí vysvětlila tím, že si nemůže vzít zadarmo věci, které potřebují ostatní matky, ale nemají na to peníze.

Firmám ale nabídla, že je připravena zpropagovat kočárek, který si koupí sama od firmy, která matkám daruje 5 kočárků nebo jiné věci, které nemají.

Ale komentáře k tomuto příspěvku vypnula. Důvodem bylo, že někteří lidé začali psát negativní komentáře. V novém příspěvku ale uvedla, že některé firmy její nabídku přijaly.

PSALI JSME: PŮL STOLETÍ ŽILI SPOLU A TEĎ MANŽEL PROHLAŠUJE, ŽE NAŠEL SVOU SKUTEČNOU LÁSKU

PŘIPOMÍNÁME: VLÁDA CHCE KONTROLOVAT MARŽE U POTRAVIN: PODLE EKONOMA BY DÍKY TOMU MOHLY CENY KLESNOUT

Share