Dvouletá dívka se přidala k představení irské tanečnice na ulici: video má přes 12 milionů zhlednutí

Ve dvou letech se Georgia již naučila obratně přitahovat a udržovat pozornost veřejnosti. Dokázala to v roce 2016 v irském Galway, když se připojila k irské pouliční tanečnici Emmě O’Sullivanové.


Holčička/zdroj: apost.com

Emma O’Sullivan, irská tanečnice, vystupovala na ulici, když se k ní přidala malá Georgia. Tanečnice byla podle Express News nesmírně překvapená, když dítě začalo tančit.

Emma byla svým novým partnerem nadšená. Ve videu si můžete užít podívanou, když dvouleté dítě velmi pěkně kopíruje Emmin každý pohyb.

Holčička s ženou/zdroj: apost.com

Emma O’Sullivan je umělkyně dobře známá v Irsku a dalších zemích. Pravidelně vystupuje v návštěvnickém centru v irském Galway. Diváci se zastavili a s potěšením ji sledovali. Jednoho takového dne se k Emminu tanci přidala malá holčička.

Rodiče malé holčičky hrdě hovořili o odvaze své dcery, která se nebála vystupovat před davem lidí. A bylo pro ně tak příjemné sledovat usmívající se tváře lidí, kteří ocenili její tanec!

Holčička s ženou/zdroj: apost.com

Emma říká, že začala projevovat taneční dovednosti v mladém věku. Tanečnice přiznala, že při pohledu na Georgii si vzpomněla na své dětství.

Emma a Georgia společně vytvořili skvělé taneční duo. Video z jejich improvizovaného vystoupení nasbíralo miliony zhlédnutí na internetu.

Po zhlédnutí videa mnoho komentátorů vyjádřilo naději, že se Georgia bude nadále rozvíjet jako tanečnice. Její rodiče slíbili, že se o to postarají.

Dojímá vás statečnost malé Georgie? Sdílejte video se všemi svými přáteli – nechte je také si užít taneční tandem Emmy a jejího malého partnera.

PSALI JSME: TANEČNICE VYSTUPUJE POD PÍSEŇ BARBIE GIRL: VIDEO ZÍSKALO PŘES 16 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ NA YOUTUBE

PŘIPOMÍNÁME: ZE ZAČÁTKU TO VYPADALO JAKO OBYČEJNÝ TANEC OTCE S DCEROU: ALE PAK SE ZMĚNILA HUDBA A ONI TO POŘÁDNĚ ROZJELI

Share