Dvojník Michaela Jacksona překvapuje lidi podobností s legendárním zpěvákem

K 28letému Angličanovi Fabiu Jacksonovi, dnes velmi oblíbenému na sociálních sítích, je přístup uživatelů internetu různý, často diametrálně odlišný. Jedni považují muže za reinkarnaci idolu milionů Michaela Jacksona, jiní Fabia obviňují z přehnané obliby Michaela a záměrně opakovaných plastických operacích.

Fabio Jackson / Zdroj: lemurov.net

Navrhujeme, abyste se sami rozhodli, kdo má pravdu, ale nejprve několik nepopiratelných faktů.

Fakt č. 1. Fabio nemůže být reinkarnací Michaela z prostého důvodu, že se narodil v roce 1993 a slavný popový král zemřel v roce 2009, když bylo Fabiovi 16 let, a ti, kteří Fabia znali, jeho spolužáci, učitele, rodina už věnovali pozornost jejich podobnosti.

Fabio Jackson / Zdroj: lemurov.net

Fakt č. 2. Fabio nemůže být Michaelovou reinkarnací také proto, že Michael se na rozdíl od Fabia s takovým vzhledem nenarodil, ale dosáhl ho pomocí mnoha plastických operací: nos, tváře, důlek na bradě. Podívejte se na foto níže.

Michael Jackson / Zdroj: lemurov.net

Fakt č. 3. Michael si zesvětlil kůži, ale Fabio to dělat nemusí, on se tak narodil. Sám Michael však ujistil, že za ta léta zesvětlil, protože trpěl nemoci vitilig: je to nemoc, která ničí kožní pigment, to je málo probádaná nemoc, kterou se zatím nepodařilo vyléčit.

Fabio Jackson / Zdroj: lemurov.net

Fakt č. 4. Podle lékařů trpěl Michael duševní poruchou, při které se člověk přehnaně zajímá o rysy svého těla, nedokáže se smířit ani se svými drobnými vadami.

@theefabiojackson

You want to bamba ? #foryourpage

♬ Ameno Amapiano Remix (You Wanna Bamba) – Goya Menor & Nektunez

Fakt č. 5. Vědci tvrdí, že každý z nás na planetě má minimálně 7 absolutních dvojníků. Takže není nic překvapivého, že Fabio je na někoho podobný, i když to je jen uměle vytvořený obraz. Prostě existují obrazy, které mnozí rozpoznávají, protože jsou vytvářeny populárními lidmi.

@theefabiojackson

Reply to @vie_love_179fl_thoi

♬ original sound – Fabio Jackson

Na závěr řekněme, že i když Fabio není absolutním obdivovatelem Michaela, on se nesnažil podobat se králi pop music, s příchodem sociálních sítí se rozhodl využít své podobnosti s ním, a díky tomu jeho stránky na Instagramu a TikToku se stali velice populární.

https://www.tiktok.com/@theefabiojackson/video/7058345136215854342?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id7037404327997277697

PSALI JSME: „ZPÍVAJÍCÍ KRÁSKA“: JAK DNES VYPADÁ A CO DĚLÁ JEDINÁ DĚDIČKA MICHAELA JACKSONA

PŘIPOMÍNÁME: JAK DNES VYPADÁ 24LETÝ SYN MICHAELA JACKSONA

Share