Důchodce se nechal udělat tetování a vrátit čas zpět: Pouze tomu, že mu je 72 let, můžete věřit nahlédnutím do pasu

Starý muž se naučil, jak uchovat mládí, a místo plastického chirurga šel udělat tetování. Nyní je téměř nemožné pochopit, že se jedná o 72letého děda, protože každá jeho vráska je skryta obrázkem. Je pravda, že je také velmi obtížné v něm vidět člověka.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Wolfgang Kirsch, obyvatel německého Berlína, je mu již 72 let, ale nelze ho nazývat dědečkem. Není divu: muž dobře zamaskoval svůj věk pod vrstvu permanentního inkoustu.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Nyní je Kirschova kůže z 98 procent pokryta 86 tetováním, které dělal po dobu 26 let a na všech procedurách strávil zhruba 720 hodin.

Wolfgang, který dříve pracoval na poště, vytvořil svou první kresbu, když mu bylo 46 let, nemohl se rozhodnout pro tento krok dříve.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

„První tetování jsem si nechal udělat po pádu Berlínské zdi v roce 1989. V NDR byla tetování aktivně odsouzena a byla pro zaměstnance poštovních služeb něco nemyslitelného. Proto, až mi bylo 46 let, jsem se konečně mohl to udělat,“ – vysvětlil muž.

Kirschovi se výsledek líbil natolik, že poté začal postupně pokrývat celé tělo kresbami: obličej, paže, záda, hruď a nohy. Téměř o tři desetiletí později je jediným místem, kde se jehla tetovacího stroje ještě nedotkla, mužové chodidla.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Kromě toho lze ve Wolfgangově kůži nalézt 17 implantátů s magnety, včetně implantátů v krku a prstech. S jejich pomocí může důchodce zvednout malé kovové předměty. Ve skutečnosti tyto implantáty inspirovaly Kirsche, aby jako pseudonym zvolil jméno Magneto.

Navzdory skutečnosti, že se mu většina lidí na ulici vyhýbá, když odchází z domu, je mezi ostatními jeho fanoušci.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

V roce 2019 získal Magneto titul „Nejtetovanější osoba (70+) v Německu“. Všechno úsilí a 25 tisíc eur (2,2 milionu rublů) vynaložených na úpravy tedy nebylo zbytečné.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: ŽENA UKÁZALA, JAK SE ZMĚNILA, A OHROMILA LIDI: LZE JI POZNAT POUZE PODLE TETOVÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: FANYNKA TETOVÁNÍ NA DEN SE ROZHODLA JE SKRÝT A PŘEKVAPILA SVÉHO MANŽELA: JAKÁ BYLA REAKCE MUŽE

Share