Dozvěděla jsem se, že mě manžel podvádí: Místo skandálu mu udělala nezapomenutelné „překvapení“

Ve skutečnosti jsem už dlouho cítila, že mě můj manžel zradil, jak naznačují některé známky. Vždy byl u telefonu a někomu psal zprávy, neustále se usmíval na obrazovku a vypadal velmi šťastně. Toto chování mi samozřejmě připadalo velmi podivné. Když jsem se zeptala svého manžela, komu píše, okamžitě mi odpověděl, že si dopisuje si se svou matkou.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pak začal přicházet domů později a později, ale kolegové řekli, že odchází z práce jako obvykle a málokdy se zdržel kvůli práci. Když jsem se rozhodla zeptat se svého manžela, co se děje, řekl se smíchem na tváři, že je zůstává v kanceláři, že má hodně práce a že je doslova nucen pracovat přesčas.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Moje trpělivost skončila, když můj manžel šel dolů do obchodu si koupit mléko, bylo to v deset hodin večer a domů se vrátil až ve dvě hodiny odpoledne. Pak mě napadlo najmout si soukromého detektiva. Zároveň jsem o svých podezřeních mlčela a čekala jsem na narozeniny mého manžela.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Mnoho lidí si okamžitě položí otázku: „Proč tak dlouho čekala, když věděla, že ji její manžel podvádí?“ Odpověď je jedna: potřeboval jsem jasný důkaz o zradě. Když jsem se rozhodla zjistit od svého manžela, jak by chtěl oslavit své narozeniny, unaveně řekl, že nehodlá zvat hosty a rád by strávil den se svými kolegy.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pak jsem se rozhodla strávit tento den mimo domov, řekla jsem manželovi, že musím naléhavě opustit město kvůli práci, takže na jeho narozeniny nebudu doma. Dodala jsem, že bych s největší pravděpodobností několik zůstala tam a omluvila jsem se.

Ale jsem si jen pronajala jiný byt, abych mohla uskutečnit svůj plán na narozeniny mého manžela. Pozvala jsem na večírek jeho rodiče, sestru a několik přátel a řekla jsem jim, že chci překvapit manžela. Ten nápad zněl úžasně, ale nikdo nevěděl, co je za překvapením.

Kolem deváté ráno jsem potkala všechny hosty v domě, abych překvapila svého manžela. Všichni jsme šli nahoru, tiše jsem otevřela dveře vlastním klíčem a všichni hosté tiše vstoupili do bytu. Překvapení hostů nemělo omezení a sám muž, který seděl u stolu s mladou a vysokou dívkou, byl šokován.

Pár/Zdroj: kenguru.plus

Tchyně bez přemýšlení hodila na svého syna dort, jeho sestra a otec začali křičet na něj. Já jsem zase předstírala, že jsem velmi překvapená. Muž začal plakat a křičet, že udělal chybu. Jeho nová vášeň se ve spěchu pokusila utéct z bytu.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ten den jsem se přestěhoval do pronajatého bytu a podala jsem žádost o rozvod. Nyní žiji šťastný a harmonický život bez podvodu.

ČTĚTE TAKÉ: PROČ NENÍ DOBRÉ ROZDÁVAT RADY O ŽIVOTĚ A TÍM SPÍŠ POMÁHAT PENĚZI DOSPĚLÉMU SYNOVI

PSALI JSME: SNACHA A JEJÍ MATKA POŽADUJÍ, ABYCH PRODALA SVŮJ BYT A KOUPILA BYT SYNOVI A SNAŠE

Share