Dominika Gottová se vratila do Česka s vlastní dojemnou písničkou pro svého otce: „Zůstala jsem sama a soudí mě, jsem nemilovaná“

Dominika Gottová se po dlouhé době znovu vrací do Česka. Jede sem dokonce s novou písní, kterou nazpívala pro svého slavného otce. Píše o tom web zeny.iprima.cz.

Dcera Karla Gotta ve Finsku strávila několik měsíců a nyní se vrátila do Čech. Její příjezd ale jako vždy vzbuzuje velkou pozornost.

Dominika Gottová / Zdroj: zena.iprima.cz

Gottová změnila image a stala se z ní bruneta. Kromě toho veřejnosti prezentovala svou novou písničku Pro tebe, která vznikla ve spolupráci s italským hudebníkem Gabrielem Grillottim.

Song je samozřejmě věnován její otci Karlu Gottovi. V písničce recituje o tom, jak jí táta chybí, co pro ni znamenal a proč si připadá osamocená.

„Zůstala jsem sama a soudí mě, jsem nemilovaná. Když nevím kudy kam, snažím se být jako ty,“ zpívá Gottová.

Grillotti nazpíval refrén, ve kterém vlastně představuje Karla Gotta, který se Dominice omlouvá a podporuje ji.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Je otázkou, jestli se Mistrová dcera chce tímto způsobem jenom zviditelnit nebo opravdu se jedná o její osobní zpověď. Dominika ale této zkušenosti nelituje a přemýšlí o tom, že by mohla ve zpívání pokračovat.

Do Česka se ale Gottová nevrací natrvalo a jedná se spíše o pracovní cestu kvůli uvedenému projektu. Chce se zde setkat s maminkou a přáteli a pak znovu odjede.

PSALI JSME: „VY JSTE TAK KRÁSNÍ SPOLU“: EVA BUREŠOVÁ UKÁZALA FOTKU V POSTELI S PARTNEREM PŘEMKEM FOREJTEM

PŘIPOMÍNÁME: „CHTĚLA BYCH SE TOMU VĚNOVAT JEŠTĚ VÍC“: ZUZANA BUBÍLKOVÁ PROZRADILA, NA ČEM JE ZÁVISLÁ A CO JI DRŽÍ VE FORMĚ

Share