Dobrovolníci zachránili vyčerpaného labradoodla: Jak se změnil s novou majitelkou

Pes ztratil veškerou srst a třásl se zimou i v letní dni. Nyní je těžké ho poznat.

Labradoodle je kříženec labradora a pudla. Tito psi jsou neuvěřitelně laskaví a roztomilí, proto toto plemeno je velmi populární. Existují však lidé, kteří se snaží rychle vydělat peníze na psech.

Pro ně to nejsou čtyřnozí přátelé, ale pouze stroje na výrobu štěňat. Tito psi žijí ve strašných podmínkách, jsou podvyživení. A nemocná zvířata jsou vyhozeni na ulici.

Dobrovolníci zachránili vyčerpaného labradoodla od jednoho z těchto krutých chovatelů a rychle našli ty, kteří byli ochotni adoptovat nešťastného psa. Zvíře se třáslo zimou a bylo vychrtlé. Vypadla mu srst a kůže se loupala.

Bruno / Zdroj: goodhouse.ru

Nová majitelka, uživatelka sociální sítě TikToku pod přezdívkou Taymarshe, dostala od dobrovolníků jako dárek balíček se žrádlem a obojek s vodítkem. Bruno (tak pojmenovali noví majitelé svého mazlíčka) se strachem díval z okna a nevěděl, co ho čeká.

@taylorshelah

blow this up for my baby ud83eudd70 #ButterGlossPop #tiktokreviews #boredathome #MySkinandME #fyp #dog

♬ Lyn Lapid – When She Loved Me (OUT NOW)“ – LYN

Teplý domov, jemné ruce, tiché rozhovory, dobré jídlo a měkký pelíšek pro psa byly něčím neobvyklým. Ale Bruno se rychle přizpůsobil.

Bruno / Zdroj: goodhouse.ru

Brzy začal chodit na dvorek a zvykat si na vodítko a obojek. Mimochodem, noví majitelé už měli jednoho psa, šedého pudla.

Ale dokud Bruno nenabral sílu, psi se nesetkali. Pak se začali připravovat na schůzku a dívali se navzájem přes sklo. Brzy si spolu hráli na trávníku před domem.

@taymarshe

giving the people what they want. bruno met sasha! #TheSongOfUs #onlineclass #PlayByPlay #hairtutorials #MySkinandME #fyp

♬ kid fran moon – g

O rok později je Bruno k nepoznání. Pes zarostl, přibral na váze a stal se hvězdou TikToku, jeho videa sledují desítky milionů lidí.

Bruno / Zdroj: goodhouse.ru

Bruno už zapomněl na svůj minulý život a dokonce se naučil usmívat!

Bruno / Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: MUŽ ZACHRÁNIL TOHOTO PSA PŘED USPÁNÍM: ALE NEMĚL PODEZŘENÍ, ŽE VE SKUTEČNOSTI ZACHRÁNIL MNOHEM VÍCE ŽIVOTŮ

PŘIPOMÍNÁME: KOČIČKU V KRITICKÉM STAVU ZACHRÁNILA LASKAVÁ DOBROVOLNICE A DALA JÍ ŠŤASTNÝ ŽIVOT

Share