“Byla jsem unavená, taková malátná”: Anna Slováčková promluvila, jak po vážné nemoci překonala koronavirus

25letá zpěvačka Anna Julie Slováčková měla loňský rok velmi náročný. Bojovala s zákeřnou rakovinou prsu, a touto vážnou nemoc překonala. Ve dnešní době promluvila v pořadu Showtime o tom, že po náročné léčbě onkologické nemoci překonala i koronavirus.

Anna Slováčková/Zdroj: instagram.com

Známá zpěvačka v roce 2021 je velmi šťastná, a dokonce letošní rok se stal pro ni velmi úspěšný. Anna vydala své první sólové album Aura, na který se její fanoušci hodně těšili.

Ve dnešní době také promluvila o boji s koronavirem. Zpěvačka je ve dnešní době velmi šťastná, protože neměla žádný vážný průběh nemoci. “Byla jsem unavená, taková malátná, bolest těla. Ale vyhnuly se mi těžké příznaky, těžké chvíle,” řekla zpěvačka.

Anna Slováčková/Zdroj: instagram.com

Zpěvačka po prodělání koronaviru a po nutné karanténě rychle běžela do studia, kde natáčela své album. Dokonce během práci na studiu zpěvačka měla problémy s dýcháním kvůli koronaviru.

Ve dnešní době je zpěvačka zdravá. Anna řekla, že bude mít ještě několik testů v březnu, ale je jistá, že všechno během testování dopadne skvělé.

Anna Slováčková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZPĚVAČKA KŘÍŽKOVÁ SE ZNOVU MUSÍ UČIT DÝCHAT PO NÁKAZE KORONAVIREM: CHODÍ NA REHABILITACE A MÁ K TOMU NEOBVYKLÝ PŘÍSTROJ

PŘIPOMINAME: JITKA ZELENKOVÁ VYTÁHLA Z ARCHIVU SKUTEČNÉ SKVOSTY: ZPĚVAČKA UKÁZALA, VYPADALA V OSMNÁCTI LETECH

Share