Dobro se vždy vrací: Zachráněný pes léčí chlapce

Na samém začátku své životní cesty musel pes Riddick čelit lidské zradě. Navíc ve velmi kruté formě. Asi před šesti lety vyhodili ho majitelé z auta, které se řítilo po dálnici. Tímto způsobem chtěli jednou provždy zbavit nechtěného domácího mazlíčka. Ale Riddick měl štěstí, že přežil.

Jeho našli na krajnici projíždějící lidé. Nebyli líní přivézt znetvořené zvíře do nejbližšího útulku. Pes byl v tak vážném stavu, že k provedení několika operací a výběru další léčby se připojilo mnoho odborníků.

Riddick se svou novou rodinou / Zdroj: mimimetr.me

Riddickovi se tu usmálo štěstí, že se brzy fyziky uzdravil. Zbývá jen vyléčit jeho duši a naučit se znovu důvěřovat lidem. Když se pes plně zotavil, začali pro něj hledat nové majitele. Pejsek se zamiloval do jedné mladé rodiny, ve které se nedávno narodilo dítě jménem Dawson. Manželé už měli jedno zvířátko, fenu jménem Cumbrii.

Tak pomalu se Riddickovo srdce rozplynulo a on si začal zvykat na lidi. Pes se zamiloval do malého chlapce a stal se mu nejprve chůvou a pak nejlepším přítelem. Dokonce i když dítě začalo plakat, jako první k němu běžel Riddick a teprve pak maminka.

Riddick se svým malým pánem / Zdroj: mimimetr.me

Když Dawson vyrůstal, pes vždy byl po jeho boku. Spali v objetí, hráli si a blbli. Pes snadno toleroval všechny „týráni“ od dítěte.

Jednou chlapec vážně onemocněl těžkou formou chřipky. Ležel s obrovskou telpotou a ani léky se s vysokou horečkou nedokázaly vyrovnat. Drobek neustále plakal a nemohl normálně spát. Rodiče nevěděli, jak synovi pomoci.

A v jedné z nadcházejících bezesných nocí se v chlapcově pokoji nějak dramaticky ztichlo. Rodiče se lekli. Když pootevřeli dveře, viděli, že dítě bezstarostně spí vedle svého chlupatého kámoše. Máma si sáhla na čelo drobečka, nebyl tak horký jako dřív. Tak poprvé za pár dní chlapec v klidu usnul. Riddick se ukázal jako skvělý léčitel, který dokázal nějakým zázrakem ulevit chlapci.

Riddick se svým malým pánem / Zdroj: mimimetr.me

Než se Dawson úplně uzdravil, byl pes neustále vedle něj. Tímto způsobem se zvířeti podařilo poděkovat svým novým majitelům, kteří přijali ho do své rodiny.

PSALI JSME: ŽENA NECHALA CHLUPATÉHO KAMARÁDA U KADEŘNÍKA. VRÁTIL SE K NÍ NEJSMUTNĚJŠÍ PES NA SVĚTĚ

PŘIPOMÍNÁME: PRODAVAČ NAKRMIL TOULAVÉHO PSA CHUTNÝM OBĚDEM A TÉHOŽ VEČERA HO PES ZACHRÁNIL

Share