Dnes se zvolil předseda hnutí SPD: Kdo povede politickou stranu po dobu dalších třech let

Tomio Okamura znovu se stal šéfem hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Volení proběhlo dnes a Okamura získal skoro všechny hlasy.

Tomio Okamura/Zdroj: youtube.com

Český podnikatel a politik japonského původu, který na postu předsedy hnutí SPD je od roku 2015, byl znovu zvolen předsedou teto politické strany. O tom informuje na svých webových stránkách portál České Noviny.

Tomio Okamura/Zdroj: youtube.com

Na dnešní sobotní volební stranické konferenci politik získal všechny hlasy až na jeden. Z maximálních pětaosmdesáti hlasů za něj volilo osmdesát čtyři.

Tomio Okamura/Zdroj: youtube.com

O jeho úspěchu na ohnile volbách sdělila novinářům mluvčí SPD Barbora Šťastná. Znamená to, že v dalším období bude vést hnutí on.

Politik je přesvědčený, že SPD pomůže uspět nově vznikající vládě.

Tomio Okamura/Zdroj: youtube.com

„Většinu systémových problémů naší země nevyřeší žádné řádné ani mimořádné volby za stávajících nedemokratických pravidel,“ nechal se slyšet někdejší místopředseda Poslanecké Sněmovny PČR.

PSALI JSME: “JEŠTĚ NEJSEM ROZHODNUTÝ“: KDY MIROSLAV KALOUSEK PŘEDVEDE KONEČNÉ ROZHODNUTÍ, ZDA BUDE KANDIDOVAT NA PREZIDENTA

ČTĚTE TAKÉ: TOMIO OKAMURA TVRDÍ, ŽE ČESKO BY MĚLO VYSTOUPIT Z EU: JAN HAMÁČEK SE PROTI TOMU OHRADIL A ŘEKL, JAKÉ TO MŮŽE MÍT DŮSLEDKY

Share