Divoký anděl oslavil své 24. výročí: Jak dnes vypadají herci legendárního seriálu

Kultovní seriál „Divoký anděl“ byl natočen v roce 1998. Jak teď vypadají hvězdy Divokého anděla.

Natalia Oreiro-Milagros

Natalia Oreiro/Zdroj: youtube.com

Po natáčení v Divokém Andělu se Natalia Oreiro pustila do hudby. Její koncerty probíhaly po celém světě, a celkem nahrála až tři studiová alba. Nicméně, herecké kariéře se nevzdala, a její poslední vystoupení na obrazovce se konalo v roce 2016, v seriálu „Gilda“. Oreiro navíc vyrobila designovou řadu oblečení Las Oreiro.

Natalia Oreiro/Zdroj: instagram.com

Facundo Arana-Ivo

Facundo Arana/Zdroj: youtube.com

Role v seriálu proměnila Facundo Arana v idola ženských srdcí , herec ale nikdy nebyl sukničkářem. V roce 2007 se oženil s televizní moderátorkou Marií Sousedovou, s níž je zatím šťastně ženatý a vychovává tři děti.

Facundo Arana/Zdroj: instagram.com

Filmovou kariéru umělec po seriálu ukončil a soustředil se na hudbu. Arano je sólistem skupiny The Blue Light Orquestra, se kterou pravidelně koncertuje a potěší fanoušky novými písněmi. Herec vypadá teď úplně jinak, protože má dlouhé vlasy a krátkými vousy.

Victoria Onetto-Lina

Victoria Onetto/Zdroj: youtube.com

Přítelkyně hlavní hrdinky Milagros, jasná a odvážná Lina. Přes rozvoj herecké kariéry se její angažmá v Divokém Andělu Onetto nepodařilo překonat.

Victoria Onetto/Zdroj: instagram.com

Nakonec se našla jako milující manželka a starostlivá matka. Nyní je vdána za argentinského hudebníka a skladatela Juana Blasa Cabaliera a spolu s ním vychovává dceru Evu. Herečka se vzdala ohnivě červených vlasů a jasného make-upu, ale stále se v ní dá snadno poznat tu krásnou holku z Divokého anděla.

Marcelo Mazzarello-Rocky

Marcelo Mazzarello/Zdroj: youtube.com

Divoký anděl a vtipná role darovaly Marcelo Mazzarello velkou lásku diváků a udělaly z něj celebritu. Získal mnoho ocenění a stále aktivně vystupuje v televizních seriálech a také nehodlá opustit divadelní scénu.

Marcelo Mazzarello/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: EVA HOLUBOVÁ SE CÍTÍ OSAMĚLÁ: HEREČKA PROZRADILA, KDO JI V POSLEDNÍ DOBĚ OPUSTIL

PŘIPOMÍNÁME: VOJTĚCH DYK TRUCHLÍ: OBLÍBENÝ ZPĚVÁK A HEREC PŘIŠEL O MILOVANÉHO TATÍNKA. ČÍM BYL ZNÁMÝ JEHO OTEC RADKO PYTLÍK

Share