Dívka se rozplakala na jevišti, než soudci mohli posoudit její výkon: Video získalo skoro 9 milionů zhlédnutí

Pokud sledujete The X Factor, pak víte, že Simon Cowell může být docela přísný porotce. Dá se říct, že je dokonce proslulý svou přísností.

Simon Cowell / Zdroj: YouTube

Jednou přísný porotce stiskl zlaté tlačítko, aby dostal do finále šestnáctiletou dívku, která vyhrála boj nad rakovinou. A nejen, že stiskl tlačítko, ale dokonce sám šel na pódium, aby osobně blahopřál mladé soutěžící.

Olivia Garcia / Zdroj: YouTube

Soutěž „6 židlí“ na britském X Factoru však znamená trochu jinou situaci. Simona to má vždycky těžké, protože je potřeba vybrat jen šest nejlepších účastníků. V době, kdy se na pódiu objevila šestnáctiletá Olivia Garcia, už bylo všech šest židlí obsazeno: velmi depresivní podívaná pro soutěžící.

Soutěžící The X Factor / Zdroj: YouTube

Než začne znít hudba, je slyšet, jak Simon říká ostatním soudcům, že se zdá, že dívka je nervózní. Vše se však změnilo za krátkou chvíli. Jen pár zvuku stačilo, aby bylo jasné, že Garcia má andělský hlas. Její neuvěřitelný zpěv přivádí diváky k šílenství. Soudci nemohou zakrýt své zjevné vzrušení: vždyť před nimi byl takový diamant! A Simon už ví, že musí udělat těžké rozhodnutí.

Olivia Garcia / Zdroj: YouTube

Můžete sami se podívat na toto úžasné video níže. Když uslyšíte Oliviin okouzlující vokál, pochopíte, proč bylo Simonovi tak těžké se rozhodnout!

PSALI JSME: 7 LETÁ DÍVKA ZÍSKALA MILIONY SRDCÍ SE SVÝM INSPIRATIVNÍM ZTVÁRNĚNÍM PÍSNĚ „HALLELUJAH“ : VIDEO ZÍSKALO PŘED 9 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAK VYPADALA MATKA KARLA GOTTA: OBJEVIL SE ČERNOBÍLÝ SNÍMEK, KDE MALÝ GOTT STOJÍ VEDE SVÉ USMÍVAJÍCÍ MATKY

Share